Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Adriana Kalska jest w ciąży? Wymowny komentarz innej gwiazdy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.02.2024 08:23

Adriana Kalska jest w ciąży? Wymowny komentarz innej gwiazdy

Adriana Kalska
KAPiF; Adriana Kalska jest w ciąży?

Adriana Kalska dużą rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w serialu "M jak miłość", gdzie wcieliła się w postać Izy, ukochanej serialowego Marcina Chodakowskiego, granego przez Mikołaja Roznerskiego. Niedługo później okazało się, że łączy ich nie tylko wspólna praca na planie, ale także gorące uczucie, które niestety po czasie wypaliło się i każde z nich poszło w swoją stronę. Aktorka od tamtej pory milczała na temat swojego życia osobistego, jednak teraz pojawiły się w sieci zaskakujące komentarze, sugerujące, że artystka może być w ciąży. Czy jest to prawdą?

Adriana Kalska gwiazdą serialu "M jak miłość"

Adriana Kalska swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła od epizodycznych ról w polskich znanych produkcjach. Zagrała między innymi w "Żołnierzach wyklętych", “Samej słodyczy”, “Ojcu Mateuszu” czy “Hotelu 52”, jednak największą rozpoznawalność zyskała dzięki “M jak miłość”, co sprawiło, że jej kariera znacznie nabrała tempa. Miała nawet okazję zagrać główną rolę w “Papierach na szczęście”.

Mimo to w sercach widzów cały czas tkwi jako Iza Chodakowska - ukochana Marcina. Po czasie okazało się, że praca na planie kultowej produkcji sprawiła, że pomiędzy nimi rozpaliło się gorące uczucie, które jednak po latach wypaliło się. Pomimo miłosnego niepowodzenia, aktorzy cały czas grali ze sobą w serialu.

Adriana Kalska
fot. KAPIF;Adriana Kalska jest w ciąży?
Kibicowała im cała Polska, teraz spotkają się w sądzie. W "M jak miłość" dojdzie do przykrych scen z Kalską i Roznerskim

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli parą, po czasie jednak ta relacja zakończyła się

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w “M jak miłość” grali parę. Po czasie okazało się, że są nią nie tylko w serialu, ale także tworzą ją poza planem. Informacja, że dwójka lubianych aktorów spotyka się, wywołała uśmiech na twarzach fanów produkcji, którzy jednocześnie mocno im kibicowali. Ostatecznie jednak postanowili rozstać się, co w następstwie przyczyniło się do obaw o serial. Widzowie zastanawiali się, czy ich zakończona relacja może negatywnie wpłynąć na pracę na planie.

Choć Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski cieszą się popularnością i rozpoznawalnością, rzadko opowiadali o niegdyś łączącym ich uczuciu, zwykle nie dementowali oraz nie potwierdzali krążących plotek, zgrabnie unikając tematu. Jeden z wyjątków od tej reguły wydarzył się, gdy w styczniu 2022 roku aktorka wyjawiła, że już nie spotyka się ze swoim serialowym partnerem.

Adriana Kalska
fot. KAPIF;Adriana Kalska jest w ciąży?

Adriana Kalska jest w ciąży?

Od tamtego momentu co rusz pojawiały się doniesienia, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski być może z kimś spotykają się, jednak do tej pory te plotki nie były potwierdzone, a czasami nawet zostawały podsycane przez samych zainteresowanych. Tym razem jednak komentarze w sieci sugerują radosną nowinę. 

Adriana Kalska 26 lutego obchodziła 38 urodziny. Z tej okazji postanowiła zamieścić w sieci swoje fotografie. Wśród miłych słów przepełnionych najszczerszymi życzeniami, pojawiły się pewne komentarze, które mogą zdecydowanie pobudzić wyobraźnię.

Wspaniałego, kochana! Rośnij pięknie - napisała jej koleżanka po fachu, Ilona Janyst.

Ten komentarz nie umknął uwadze internautów i dość szybko pojawiło się pytanie, czy Adriana Kalska jest w ciąży? Po odpowiedzi serialowej Izy można jednak odnieść wrażenie, że był to swoisty żart, a w rzeczywistości artystka najprawdopodobniej nie spodziewa się dziecka.

Bardzo dziękuję, kochana. Oby tylko wzwyż - odpowiedziała Adriana Kalska.

Adriana Kalska
fot. Instagram @adriana.kalska.official; Adriana Kalska jest w ciąży?