Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 59-letni Artur Orzech został ojcem. Niebywałe, jak to skomentował
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.07.2023 09:30

59-letni Artur Orzech został ojcem. Niebywałe, jak to skomentował

Artur Orzech
kadr z kanału YouTube @TVP VOD

Artur Orzech podzielił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Ku zaskoczeniu internautów, dziennikarz ogłosił, że został szczęśliwym tatą. We wpisie 59-letniego eksperta od Eurowizji nie zabrało wzruszających słów nie tylko w kierunku do ukochanej matki dziecka. Jak dojrzałe tacierzyństwo skomentował Artur Orzech?

Artur Orzech zwolniony z TVP w oparach skandalu

Artur Orzech przez wiele lat pracował w TVP, gdzie cieszył się szczególnymi względami zwłaszcza w temacie Eurowizji. Dziennikarz prowadził polskie preselekcje, a w 2021 roku także przywróconą na antenę "Szansę na sukces". Niestety, nie mógł długo nacieszyć się nowym kontraktem, ponieważ pewna sytuacja zmusiła TVP do wręczenia mu wypowiedzenia. Powodem była niezaplanowana niedyspozycja podczas nagrań odcinka programu, w którym miały wziąć udział śpiewające dzieci. 

- Przed zaplanowanym dużo wcześniej nagraniem pan Artur nie odbierał telefonu. Dzwoniono do niego wielokrotnie, kontaktowano się również z jego menadżerką, następnie telefon został wyłączony. Nikt z produkcji nie był w stanie się z nim skontaktować. Wszyscy ekipy czekali, dzieci się niecierpliwiły, panowało zamieszanie, a wiadome jest, że program bez prowadzącego nie może się rozpocząć. Po zasięgnięciu wiedzy u różnych źródeł okazało się, że z pewnych powodów Orzech jest niedyspozycyjny, przez co zadecydowano o zakończeniu współpracy. Sytuacja nie była jednostkowa, wcześniej wielokrotnie miały miejsce zdarzenia, które wzbudzały wątpliwości co do jakości świadczonych usług przez prezentera - relacjononowano wówczas na portalu Pudelek. Artur Orzech ten przykry incydent ma już dawno za sobą.

Zacznie się już w środę. Dino przebiło ofertą nawet Lidla i Biedronkę

Artur Orzech dobrze sobie radzi po zwolnieniu z TVP

Artur Orzech po zwolnieniu z TVP w mig przeszedł do szerokiego grona krytyków publicznego nadawcy. Do dziś nim pozostaje, nie pozostawiając suchej nitki na wielu przedsięwzięciach byłego pracodawcy, w tym także tych eurowizyjnych. 

Artur Orzech odpowiedział na liczne sygnały ze strony widzów i postanowił dalej komentować Eurowizję w swoim kanale na YouTube, już bez pośrednictwa TVP. Transmisje cieszą się sporą popularnością wśród fanów konkursu.  Okazuje się, że komentator cieszy się pomyślnością nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Dowodzi temu jeden z poruszających postów na Facebooku.

Artur Orzech ogłosił, że został ojcem

Artur Orzech 11 marca 2023 roku pochwalił się w sieci, że został ojcem. Opublikował zdjęcie małej dłoni noworodka, która trzyma jego palec. 59-latek nie ukrywał radości i podpisał rozckliwiający kadr kilkoma ważnymi słowami. 

- W jednej chwili wszystko, co uważałem za ważne, przestaje być tak istotne. Najlepiej przeżyte dwa lata mojego życia. Następne przed NAMI. Dziękuję, Mila. Ty wiesz - intrygująco skwitował Artur Orzech. Czego mu życzycie w nowej życiowej misji?

Źródło: Pudelek