Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Dariusza Szpakowskiego to znana aktorka. Grała w wielu hitach
Maja Szewczak
Maja Szewczak 26.03.2024 22:41

Żona Dariusza Szpakowskiego to znana aktorka. Grała w wielu hitach

Dariusz Szpakowski
fot. KAPIF

Głos Dariusza Szpakowskiego doskonale zna wielu Polaków i niewątpliwie kojarzy go z licznymi zawodami sportowymi. Choć jest osobą rozpoznawalną, mało kto wie, kim jest żona słynnego komentatora. Okazuje się, że jest znaną aktorką. 

Dariusz Szpakowski powrócił do TVP

Dariusz Szpakowski pracował niegdyś w Polskim Radiu, natomiast od 1983 roku związany był z Telewizją Polską. W tym czasie komentował mecze reprezentacji Polski, a także spotkania mistrzostw świata. W 2022 roku komentator zakończył swoją karierę i odszedł na emeryturę. Jego odejście wzbudziło w fanach piłki nożnej skrajne emocje.

Okazuje się jednak, że Szpakowski sprawdza się w nowej roli i od tamtej pory pełni funkcję doradcy zarządu TVP do spraw sportu. Oprócz tego mężczyzna komentował dzisiejsze wydarzenie, a mianowicie mecz Polski z Walią. Rodacy znowu mogli usłyszeć jego głos.

fot. KAPIF; Dariusz Szpakowski 
Dariusz Szpakowski uderzył w Prawo i Sprawiedliwość. Popularny komentator zrobił to na antenie! Trafił w punkt?

Żona Dariusza Szpakowskiego jest znaną aktorką

Dariusz Szpakowski mimo dużych sukcesów wolał trzymać swoje życie prywatne z daleka od mediów. Wiadomo jednak, że mężczyzna ożenił się z kobietą, z którą stworzył szczęśliwe i trwałe małżeństwo. Zapewne mało kto wie, kim jest jego ukochana, z którą doczekał się dwójki dzieci, Julii i Gabrieli. W rozmowie z “Vivą!” wyznał, co pomyślał, gdy pierwszy raz zobaczył swoją partnerkę. 

Zobaczyłem ją na scenie i pomyślałem, że jest piękna, ale pewnie jest mężatką, ma już dzieci i nie ma co zawracać sobie głowy - stwierdził Szpakowski.

Prawda okazała się inna i dziś mogą pochwalić się pokaźnym stażem małżeńskim. Spędzili razem ponad 30 lat. Wybranka Dariusza  Szpakowskiego jest znaną aktorką, grała w takich produkcjach jak “M jak miłość” czy “Barwy szczęścia”. 

fot. KAPIF; Dariusz Szpakowski z żoną

Kim jest żona Dariusza Szpakowskiego?

Były komentator sportowy ma żonę, która oprócz występów w serialach realizuje się również na deskach teatru. Kobieta ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a na swoim koncie ma wiele ról musicalowych i dramatycznych. 

Dariusz Szpakowski zaledwie kilka razy pojawił się z ukochaną publicznie. Mimo to mało kto wie, że jego żoną jest właśnie Grażyna Strachota-Szpakowska. 

fot. KAPIF; Dariusz Szpakowski z żoną
fot. KAPIF; Dariusz Szpakowski z żoną
fot. KAPIF; Dariusz Szpakowski z żoną