Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wieczorem miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. Co za hit!
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.02.2024 13:48

Wieczorem miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. Co za hit!

Telewizor, pilot
Dziś wieczorem miliony Polaków zasiądą przed telewizorami, fot. Pixabay/Alehandra13

Piątkowy wieczór to idealna okazja do tego, by zasiąść na kanapie i zrelaksować się po ciężkim tygodniu w towarzystwie ulubionych filmów i seriali. Polsat, TVP1 i TVN przygotowały dla widzów wyjątkowe propozycje i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Miliony Polaków zasiądą dziś przed telewizorami. W ulubiony film wielu z nas!

Stacje telewizyjne przygotowały na piątkowy wieczór wyjątkowe propozycje. Już o godzinie 20:35 w TVP1 zostanie wyemitowana kultowa produkcja “Nie lubię poniedziałku”. Jest to komedia obyczajowa z 1971 roku i została wyreżyserowana przez Tadeusza Chmielewskiego. Akcja filmu rozgrywa się pewnego pechowego poniedziałku w Warszawie. Fabuła tej komedii skradła serca Polaków i cieszy się ogromną popularnością. Fani produkcji z pewnością będą zachwyceni, bo już dziś wieczorem znów będą mogli zobaczyć na telewizyjnym ekranie swoich ulubionych bohaterów.

“Nie lubię poniedziałku” - TVP 1, 20:35

Szpak pokazał partnera? Połączyła ich nie tylko miłość do muzyki

Fani science fiction będą wniebowzięci

Polsat przygotował na dziś wieczór produkcję, z której ucieszą się fani gatunku science fiction. Już o godzinie 21:05 zostanie wyemitowana “Ewolucja planety małp” wyreżyserowana przez Matta Reevesa. Jest to kontynuacja “Genezy planety małp”, a fabuła skupia się na konfrontacji dwóch gatunków, które stają do walki o dominację na Ziemi. W filmie wystąpili między innymi: Gary Oldman, Jason Clarke, Keri Russell czy Andy Serkis. 

“Ewolucja planety małp” - Polsat, 21:05

Polsat i TVN znów zaskakują. Polacy będą zachwyceni

To jeszcze nie koniec niespodzianek przygotowanych przez stacje telewizyjne. W piątkowy wieczór o godzinie 20:00 będzie można oglądać kultową produkcję “Troja”, czyli dramat historyczny z 2004 roku, w którym występują kultowi aktorzy - Brad Pitt, Diane Kruger, Orlando Bloom czy też Brian Cox. Produkcja jest adaptacją “Iliady” Homera, ale zawiera także wątki zaczerpnięte z “Odysei” oraz “Eneidy” Wergilusza. 

“Troja” - TVN, 20:00

Trzeba przyznać, że czołowe polskie stacje zadbały o to, aby Polacy w piątkowy wieczór mieli twardy orzech do zgryzienia podczas wyboru filmu na przedweekendowy seans!

Tagi: dziś w tv