Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Uczestniczka "TzG" pogrążona w żałobie. Łzy same płyną do oczu
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.03.2024 18:09

Uczestniczka "TzG" pogrążona w żałobie. Łzy same płyną do oczu

Edyta Zając
fot. KAPiF, Canva/Streager

Była gwiazdą 11. edycji “Tańca z Gwiazdami” - w parze z Michałem Bartkiewiczem zwyciężyła program, pokonując przy tym Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. Obecnie związana jest z Michałem Mikołajczakiem - znanym z “Na Wspólnej” oraz “Pierwszej miłości”. Niestety dla modelki ostatni miesiąc był bardzo trudny, o czym poinformowała swoich obserwatorów za pomocą social mediów.

Edyta Zając znaną modelką

Edyta Zając jest cenioną polską modelką, a jej portfolio jest naprawdę imponujące. Miała okazję pracować na wielu wybiegach, m.in. w: Mediolanie, Nowym Jorku czy Londynie, współpracowała również z rodzimymi projektantami. 

Przez 4 lata była żoną Jakuba Rzeźniczaka, ostatecznie jednak para rozwiodła się i każde z nich na nowo układa sobie życie. Piłkarz niedawno poinformował internautów, że powitał na świecie córkę, za to modelka od 2022 roku związana jest z aktorem Michałem Mikołajczakiem, który zdobył ogromną rozpoznawalność jako serialowy Dariusz Żbik.

“Taniec z Gwiazdami” 2024: kto odpadł 10.03?

Edyta Zając zwyciężyła 11. edycję "Tańca z Gwiazdami"

Edycie Zając w 2017 roku wzięła udział w drugiej edycji “Agent - Gwiazdy”, dzięki czemu zyskała duży rozgłos i wzbudziła zainteresowanie internautów. Trzy lata później otrzymała angaż do “Tańca z Gwiazdami”, gdzie partnerował jej Michał Bartkiewicz. Obydwoje świetnie poradzili sobie z tym zadaniem i sunęli ku wygranej. Wówczas ich rywalami w tanecznym boju byli: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Ostatecznie pokonali ich, zajmując przy tym pierwsze miejsce, zdobywając Kryształową Kulę i zyskując pokaźną nagrodę pieniężną. 

Modelka podczas rozmowy z “Jastrząb Post” zdradziła, że udział w show był dla niej niesamowitym przeżyciem, świetną przygodą i jeśli tylko miałaby taką możliwość, powtórzyłaby to bez wahania.

Edyta Zając
Edyta Zając z partnerem, fot. KAPIF
Edyta Zając
Edyta Zając, fot. KAPIF
Edyta Zając
Edyta Zając w “Tańcu z Gwiazdami”, fot. KAPIF

Edyta Zając przekazała smutne wieści

Edyta Zając jest aktywna w social mediach i chętnie utrzymuje kontakt z internautami. Często dzieli się z nimi swoją pracą, od czasu do czasu przemycając kadry z życia prywatnego. Tym razem podzieliła się z nimi smutnymi wieściami.

W obszernym wpisie zamieszczonym na Instagramie wyjaśniła, że od miesiąca zmaga się z utratą swojej czworonożnej przyjaciółki, która dzielnie walczyła z nowotworem, uciekając ostatecznie za tęczowy most.

I choć minął dopiero miesiąc (aż miesiąc), odkąd Ciebie nie ma, ja wciąż nie umiem się z tym pogodzić. Wiem, że już nic nigdy nie będzie takie samo. Byłaś… Jesteś… I zawsze będziesz moją Miłością- przekazała wyraźnie zasmucona Edyta Zając.