Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pobrali się! Eksperci połączyli ich z innymi osobami
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 04.10.2023 18:48

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pobrali się! Eksperci połączyli ich z innymi osobami

Laura Wielich i Karol Maciesz
Instagram: @karol.maciesz

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to dość kontrowersyjny program, w którym przyszli małżonkowie poznają się dopiero tuż przed ceremonią. Mimo nietypowych okoliczności wiele par pozostaje razem po ostatnim klapsie... a inne nadal muszą szukać swojego szczęścia. Czasem program potrafi połączyć, choć w inny sposób, niż planowano.

Karol Maciesz i Laura Wielich pobrali się. Niesamowity zwrot akcji

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, Laura Wielich i Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się pobrali. Uczestnicy reality-show pochwalili się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama, a w komentarzach zaroiło się od gratulacji i życzeń.

Laura Wielich i Karol Maciesz wystąpili w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w 2021 roku. Myliłby się jednak każdy, kto uznałby, że poznali się na ślubnym kobiercu. Laura Wielich wyszła za Macieja Książkę, a Karol Maciesz ożenił się z Igą Śmiechowicz. Świeżo upieczeni małżonkowie poznali się więc w programie... w którym poślubili inne osoby!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żali się, jak potraktowano jej dzieci. "I tak nie mają szans"

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" połączeni zostali z innymi partnerami. Eksperci się pomylili?

Oba małżeństwa uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przetrwały próby czasu, ale udział w programie okazał się dla nich przełomowy. Laura i Karol w czerwcu 2021 roku ujawnili, że mają się ku sobie, choć poznali się w wyjątkowo nietypowych okolicznościach. Zakochani dwa lata później się zaręczyli, a teraz obwieścili, że są już po ślubie.

Nowożeńcy wrzucili na Instagram zdjęcie ze ślubu, który zgodnie z opisem, odbył się 30 września 2023 roku o godzinie 14. Pod zdjęciem pojawił się wiele mówiący opis: "Powiedzieliśmy tak!".

Choć technicznie rzecz biorąc, małżonkowie są rozwodnikami, to w rzeczywistości jest to pierwszy ślub, który wzięli w pełni świadomie. O tym, że doskonale przemyśleli swoją decyzję, przekonują nas w instagramowym wpisie, w którym zamieścili dwa cytaty o miłości.

- Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie - oraz - Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

Zakochani nie żałują udziału w programie. To dzięki niemu na siebie trafili

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w jednym z instagramowych wpisów wyjaśnił, jak doszło do jego spotkania z bohaterką programu TVN, i jak ich nietypowa znajomość przerodziła się w coś więcej. Karol Maciesz przyznał, że para osobiście poznała się dopiero po nagraniu wszystkich odcinków, a ich pierwszy kontakt nastąpił w marcu.

Dopiero później relacja uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozwinęła. Wcześniej niestety nie mieli okazji się spotkać, czego z pewnością teraz bardzo żałują. Jakiś czas temu Karol Maciesz pokazał nam też, jak wyglądała pierwsza rozmowy obecnych małżonków: