Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Joanna Lazar z czwartego sezonu show "Ślub od pierwszego wejrzenia" trafiła do szpitala. Swoje rozterki wynikające nie tylko z pobytu w placówce, ale także z momentu usłyszenia przykrej diagnozy, opisała w mediach społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna opisuje pobyt w szpitalu

Joanna Lazar uczestniczyła w 4. sezonie eksperymentu społecznego pod nazwą "Ślub od pierwszego wejrzenia" , jednak nie udało jej się poznać miłości życia. Strzały amora ustrzeliły ją dopiero po zakończeniu programu, a szczęście znalazła w objęciach innego mężczyzny, a nie tego, którego wybrali dla niej eksperci.

Joanna Lazar jest już żoną i matką, jednak los nie okazał się dla niej łaskawy, o czym ze smutkiem poinformowała na Instagramie. Dotychczas jej wpisy ograniczały się do radosnych kadrów z życia rodzinnego, lecz teraz znalazła się tam także smutniejsza informacja. Okazało się bowiem, że usłyszała niepokojącą diagnozę i trafiła do szpitala.

joanna ślub od pierwszego wejrzenia
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia trafiła do szpitala. Fot. Instagram @asia_lazar33

Jej dotychczasowe plany legły w gruzach, a planowała m.in. powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. Kilka dni spędzonych na szpitalnym łóżku skłoniły ją do refleksji.

- Tęsknota, stres, brak powietrza... Wszystko idealnie zaplanowane na pierwsze półrocze powrót do pracy, wyjazdy, spotkania towarzyskie, a jedna wizyta u specjalisty burzy harmonię życia - rozpoczęła, po czym zrelacjonowała swój pobyt pod opieką lekarzy.

- Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu. Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała? Załamanie, płacz i nieprzespane noce nie pomagają mi dojść do pełni sił, ale nie poddaję się. Najgorsze są noce, kiedy zapada cisza, a w głowie miliony myśli. Zastanawiam się, czy choroba to kara? (...) Z każdym dniem jestem bliższa powrotu do domu.. - zwierzała się na Instagramie.

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie powiedziała, z jaką dokładnie chorobą się zmaga, jednak internauci nie dociekali i wspierali pacjentkę słowami otuchy. "Siły kochana, czekamy na Ciebie!, "Dużo zdrowia, proszę się nie poddawać", "Dasz radę. Masz dla kogo żyć" - pocieszali w sekcji komentarzy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]