Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Tragedia, żenada, kompromitacja". Widzowie TVP nie mają litości dla prowadzących Opole
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 31.05.2024 20:59

"Tragedia, żenada, kompromitacja". Widzowie TVP nie mają litości dla prowadzących Opole

Kayah, Andrzej Piaseczny
Fot. TVP

Trwa 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Widzowie TVP 1 siedzący przed telewizorem oraz widownia zgromadzona w Opolu nie kryją zdumienia zachowaniem prowadzących. Kayah i Andrzej Piaseczny wydają się nieprzygotowani i zestresowani. Na oficjalnym profilu pojawiła się lawina negatywnych komentarzy.

Festiwal w Opolu: problemy Kayah i Piaska

Kayah i Andrzej Piaseczny prowadzą 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Równo o godzinie 20:00 widzowie TVP 1 rozpoczęli oglądać transmisję koncertów. Od samego początku nie brakowało zaskoczeń.

ZOBACZ: Andrzej Piaseczny trafił do szpitala, fani nie mieli pojęcia. Kulisy festiwalu w Sopocie

Na 61. KFPP w Opolu wpadka goni wpadkę. Wybór Kayah i Piaska do roli prowadzących nie był strzałem w dziesiątkę. Gwiazdy mają trudność w swobodnym prowadzeniu rozmowy i trzymaniu się scenariusza. Nie są również w stanie rozbawić publiczności siedzącej w Operze Leśnej. To jednak dopiero początek ich problemów.

Pilne ogłoszenie tuż przed festiwalem w Opolu. Zamknęli im drzwi

Fani Opola wściekli na Kayah i Andrzeja Piasecznego

Już od początku konkursu debiutów Kayah i Andrzej Piaseczny mają problem z właściwym wysławianiem się. Dochodzi do licznych pomyłek, a nawet wielokrotnego powtarzania słów. Kaya nie była w stanie wypowiedzieć słowa “konkurs”. Fani Opola w ostrych słowach skomentowali to, co widzą na ekranach swoich telewizorów.

Na oficjalnym profilu TVP 1 na Facebooku pojawiła się lawina negatywnych komentarzy. Pod postem dotyczącym 61. KFPP w Opolu Polacy nie kryją oburzenia zachowaniem i brakiem przygotowania prowadzących.

Tragedia nie było nikogo lepszego do prowadzenia - napisała jedna z internautek.

Wygląda jak smok i ma trudności z wypowiadaniem się katastrofa kto projektował sukienkę okropna biedny przy niej Piaseczny - czytamy w innym komentarzu widza TVP.

Lawina negatywnych komentarzy na profilu TVP

Widzowie Opola są bardzo rozczarowani tym, co prezentuje sobą Kayah oraz Andrzej Piaseczny. Negatywnych komentarzy przybywa z każda minutą.

Prowadzenie festiwalu żenada Kayah kompromitacja

Nieciekawy wybór na prowadzących

Boże! Masakra ! Prowadzenie bez komentarza bo trudno tu jakiś znaleźć? Porażka totalna!!!

Pomyłka goni pomyłkę... Szkoda, że koncertu nie prowadzą profesjonalni konferansjerzy. Piasek jeszcze jakoś ratuje sytuację, ale Kayah w tej roli to nieporozumienie

Zrzut ekranu 2024-05-31 o 20.43.51.jpg
Fani Opola są zniesmaczeni. Fot. screen fb.com/TVP

Źródło: goniec