Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Top of The Top Sopot Festival 2023. Julia Wieniawa zachwyca strojem i figurą
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.08.2023 21:55

Top of The Top Sopot Festival 2023. Julia Wieniawa zachwyca strojem i figurą

Julia Wieniawa
kard programu "Top Of The Top Sopot Festival" prod. TVN

 Top Of The Top Sopot Festival rozpoczął się 21 sierpnia. Na sopockiej scenie w ciągu czterech dni trwania imprezy stanie wiele znanych artystów. Jedną z prowadzących jest Julia Wieniawa, która swoim strojem i figurą wprawiła widzów w osłupienie.  

Trwa Top Of The Top Sopot Festival

21 sierpnia  rozpoczęła się kolejna edycja kultowej imprezy "Top Of The Top Sopot Festival", która będzie trwała aż cztery dni. Przyciąga ona zawsze wiele znakomitości na scenę. Fani dobrej muzyki również chętnie korzystają z tej okazji, by móc posłuchać swoich ulubionych wykonawców. 

W ciągu pierwszego dnia festiwalu mieliśmy już okazję usłyszeć m.in. Sarę James, Margaret, Natalię Przybysz, Krzysztofa Zalewskiego. Organka czy Grzegorza Hyżego.

Nie żyje ksiądz, który "nieobyczajnie zachował" się na plaży. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Julia Wieniawa jest jedną z prowadzących

Pierwszy dzień "Top Of The Top Sopot Festival" zdecydowanie należy do kobiet. Na scenie znalazło się aż sześć znakomitych prowadzących, w tym Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Julia Wieniawa. 

Podczas imprezy gwiazdy występujące na scenie, tak samo jak wyżej wymienione prowadzące, chętnie poruszają temat kobiet, udowadniając, że w każdej z pań tkwi niezwykła siła i są one niezwykle ważne.

Top Of The Top Sopot Festival - Julia Wieniawa niczym Barbie

Julia Wieniawa, która jest jedną z prowadzących "Top Of The Top Sopot Festival", stanęła na scenie w bardzo odważnym stroju. Młoda artystka zdecydowała się na założenie ultrakrótkiej sukienki w intensywnie różowym kolorze. Na jej biodrze znajduje się duża kokarda i wstążka ciągnąca się niemal do kostki wokalistki. Kreacja celebrytki podkreśliła jej szczupłą sylwetkę i długie, opalone nogi. Julia Wieniawa postawiła także na białe buty na niebotycznych obcasach.

Zrzut ekranu (490).pngkadr programu "Top Of The Top Sopot Festival" prod. TVN