Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Top Of The Top Sopot Festival 2022. Kayah nie zachwyciła. Piosenkarka wyraźnie nie była w formie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.08.2022 22:00

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Kayah nie zachwyciła. Piosenkarka wyraźnie nie była w formie

Kayah
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

Występ Kayah podczas Top Of The Top Sopot Festival 2022 zdecydowanie nie należał do najlepszych. Piosenkarka zapraszała na scenę gości, którzy wykonywali za nią większą część jej utworów. Jednemu z nich wyznała nawet miłość.

Kayah wystąpiła podczas pierwszego dnia festiwalu w Sopocie, ale fani z pewnością spodziewali się czegoś innego. Niestety, wszystko wskazuje na to, że wokalistka nie jest w najlepszej formie.

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Kayah zawiodła fanów?

Pierwszy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2022 obfitował w niezwykłe koncerty. Na legendarnej scenie Opery Leśnej wystąpili m.in. Lady Pank, Krzysztof Cugowski, Mrozu, czy Wilki.

Impreza była przygotowywana już od kilku miesięcy, a prestiżowe wydarzenie, porównywane do festiwalu w Opolu wyczekiwane było przez tysiące fanów. Nic dziwnego - to właśnie w Sopocie od lat spotykają się najwięksi polscy artyści.

Niestety, nie o wszystkich występach można opowiadać w samych superlatywach. Zdecydowanie nie na plus zapisała się w pamięci widzów Kayah, która wydawała się być we wtorek nie w formie.

Zmęczony głos, czy przerywanie występu na średnio zabawne "pogaduszki" z towarzyszącymi jej na scenie artystami mogły sprawić zawód fanom liczącym na niezapomniany koncert swojej idolki.

Nie najlepszy występ Kayah

Kayah rozpoczęła swój występ od "I will survive" z repertuaru Glorii Gaynor. Choć to trudny utwór, wydawało się, że jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek jest w stanie jemu podołać. Niestety, nie udało się.

Później piosenkarka wróciła do swoich starych przebojów. W "Supermence" towarzyszyła jej Mery Spolsky. Młoda wokalistka rozpoczęła swoją kwestię, gdy nieoczekiwanie Kayah zaczęła jej "przeszkadzać" próbując ją zagadać.

- Mój kolejny gość nazywa się inaczej, ale ja nie umiem zapowiedzieć go inaczej. Igorek Herbutek! Kocham cię! - wykrzyczała gwiazda do Igora Herbuta rozpoczynając utwór "Na językach", którego większą część wykonywać zdawał się wokalista Lemon.

Występu Kayah podczas Top Of The Top Sopot Festival 2022 nie można zaliczyć do najlepszych. Pozostaje mieć nadzieję, że piosenkarka szybko powróci do normy i podczas swojego kolejnego koncertu będziemy mogli już zachwycać się jej talentem tak, jak dawniej.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl