Rozrywka.Goniec.pl

Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni

18 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Widzowie trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2022 mogli być zaskoczeni nieoczekiwanym zwrotem akcji podczas występu Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka przerwała wykonanie utworu, by zwrócić się do jednej z kobiet na widowni.

Agnieszka Chylińska udowodniła, że wciąż potrafi zadziwić swoich słuchaczy. Nikt nie mógł spodziewać się, do czego dojdzie podczas jej występu.

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska zaskakuje

Top Of The Top Sopot Festival przysporzył widzom wielu niespodzianek. Trzeciego dnia wydarzenia, poświęconego 25-leciu stacji TVN , na scenie wystąpiło wielu artystów, którzy od lat związani są ze stacją.

Obecni w Operze Leśnej przyglądać mogli się koncertom Mroza, Natalii Przybysz, czy wzruszającemu występowi Patrycji Markowskiej i jej ojca Grzegorza Markowskiego .

Duże emocje wzbudziło również pojawienie się na sopockiej scenie Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda, która jest również jurorką w programie "Mam talent" , zaprezentowała jeden z największych przebojów swojej dawnej grupy, O.N.A.

Niespodziewanie, podczas występu wokalistki doszło do zadziwiającej sceny. Artystka przerwała śpiew, a wszystko z powodu jednej z osób znajdujących się na widowni.

Kontakt z publicznością

Agnieszka Chylińska wykonywała utwór "Kiedy powiem sobie dość". W pewnym momencie jej uwagę zwróciła jedna z kobiet, która przybyła na Top Of The Top Sopot Festival 2022 do Opery Leśnej. Gwiazda zamilkła w połowie piosenki.

Po chwili jednak wokalistka ocknęła się i stwierdziła, że się zagapiła, a następnie zwróciła się bezpośrednio do wspomnianej osoby i zapytała, czy jest szczęśliwa. Piosenkarka dopytywała także czy kobieta dobrze się bawi. Po tej "ankiecie" zdecydowała się na kontynuowanie swojego utworu.

Występ Agnieszki Chylińskiej zachwycił publiczność, która nagrodziła popularną wokalistkę serdeczną owacją. Tuż po zakończeniu energetycznego występu piosenkarki na scenę weszła Ewa Bem w towarzystwie Jana Borysewicza. Gwiazdy uraczyły widownię melancholijnym wykonaniem przeboju Lady Pank , "Zawsze tam gdzie ty".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]