Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.08.2022 22:32

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni

Agnieszka Chylińska
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

Widzowie trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2022 mogli być zaskoczeni nieoczekiwanym zwrotem akcji podczas występu Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka przerwała wykonanie utworu, by zwrócić się do jednej z kobiet na widowni.

Agnieszka Chylińska udowodniła, że wciąż potrafi zadziwić swoich słuchaczy. Nikt nie mógł spodziewać się, do czego dojdzie podczas jej występu.

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska zaskakuje

Top Of The Top Sopot Festival przysporzył widzom wielu niespodzianek. Trzeciego dnia wydarzenia, poświęconego 25-leciu stacji TVN, na scenie wystąpiło wielu artystów, którzy od lat związani są ze stacją.

Obecni w Operze Leśnej przyglądać mogli się koncertom Mroza, Natalii Przybysz, czy wzruszającemu występowi Patrycji Markowskiej i jej ojca Grzegorza Markowskiego.

Duże emocje wzbudziło również pojawienie się na sopockiej scenie Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda, która jest również jurorką w programie "Mam talent", zaprezentowała jeden z największych przebojów swojej dawnej grupy, O.N.A.

Niespodziewanie, podczas występu wokalistki doszło do zadziwiającej sceny. Artystka przerwała śpiew, a wszystko z powodu jednej z osób znajdujących się na widowni.

Kontakt z publicznością

Agnieszka Chylińska wykonywała utwór "Kiedy powiem sobie dość". W pewnym momencie jej uwagę zwróciła jedna z kobiet, która przybyła na Top Of The Top Sopot Festival 2022 do Opery Leśnej. Gwiazda zamilkła w połowie piosenki.

Po chwili jednak wokalistka ocknęła się i stwierdziła, że się zagapiła, a następnie zwróciła się bezpośrednio do wspomnianej osoby i zapytała, czy jest szczęśliwa. Piosenkarka dopytywała także czy kobieta dobrze się bawi. Po tej "ankiecie" zdecydowała się na kontynuowanie swojego utworu.

Występ Agnieszki Chylińskiej zachwycił publiczność, która nagrodziła popularną wokalistkę serdeczną owacją. Tuż po zakończeniu energetycznego występu piosenkarki na scenę weszła Ewa Bem w towarzystwie Jana Borysewicza. Gwiazdy uraczyły widownię melancholijnym wykonaniem przeboju Lady Pank, "Zawsze tam gdzie ty".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl