Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zapytali byłą partnerkę Tomasza Kammela o jego oświadczenie ws. orientacji, zaskakujące słowa. "Jestem tym zmęczona"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.09.2022 12:17

Zapytali byłą partnerkę Tomasza Kammela o jego oświadczenie ws. orientacji, zaskakujące słowa. "Jestem tym zmęczona"

Tomasz Kammel opowiedział o swojej orientacji. Zapytano jego byłą o zdanie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewano
TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel był niedawno gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie "Przejdźmy na ty". W trakcie rozmowy prowadzący niespodziewanie zapytał prezentera TVP o jego... orientację. Dziennikarz postanowił rozwiać wszystkie wątpliwości. O komentarz w tej sprawie zapytano jego byłą partnerkę, Katarzynę Niezgodę.

Nie da się ukryć, że Tomasz Kammel jest jedną z najważniejszych twarzy w Telewizji Polskiej. Przez lata "przewinął się" przez "Randkę w ciemno", "Kawę czy herbatę?", kultowy Teleexpress, a obecnie jest współprowadzącym "Pytanie na śniadanie". Popularny prezenter od lat musi mierzyć się z plotkami dotyczącymi jego rzekomego homoseksualizmu.

Tomasz Kammel w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim postanowił uciąć wszelkie domysły

- Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat, nie wiem dlaczego, ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nie jestem. Ja mówię i powtórzę to jeszcze raz: nie jestem homoseksualistą - zaprzeczył prezenter TVP.

Gdy portal "Super Express" postanowił zapytać Katarzynę Niezgodę o niedawne wyznania Tomasza Kammela dotyczące jego orientacji seksualnej, ta zaskoczyła swoją odpowiedzią. Kobieta dała do zrozumienia, że nie lubi wracać wspomnieniami do ich związku. Jest to kompletnie zrozumiałe - nie chce wiecznie być czyjąś "byłą".

Dziennikarz z Katarzyną Niezgodą był w wieloletnim związku, który zakończył się w 2015 roku. Ich relacja była swego czasu skrzętnie śledzona przez media, a kobieta często pokazywała się z ówczesnym ukochanym na ściankach. Jak się jednak okazuje, Katarzyna Niezgoda nie ma ochoty rozmawiać na temat Tomasza Kammela.

- Proszę o zrozumienie, ale nie będę niczego komentować. Nie wiem, kiedy to się skończy... Trochę to przykre, że jestem ciągle czyjąś byłą. Jestem tym zmęczona - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Katarzyna Niezgoda. Pełną rozmowę z Tomaszem Kammelem na Kanale Sportowym obejrzeć możecie poniżej:

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express