Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > To koniec "Kuchennych rewolucji"? Niewiarygodne słowa Magdy Gessler
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 02.07.2023 14:22

To koniec "Kuchennych rewolucji"? Niewiarygodne słowa Magdy Gessler

Magda Gessler
fot. screen "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Jej program “Kuchenne rewolucje” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują każdego kolejnego odcinka. Celebrytka zdradziła ostatnio, czy rozważa emeryturę. Będziecie zaskoczeni.

Magda Gessler jest gwiazdą "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler to zdecydowanie najpopularniejsza restauratorka w naszym kraju. Od trzynastu lat występuje w programie “Kuchenne rewolucje”, w którym pomaga właścicielom barów i restauracji. Dzięki jej wsparciu i cennym radom setki lokali gastronomicznych otrzymały zupełnie nowe życie. 

W jednym z najnowszych wywiadów celebrytka opowiedziała o swoich planach. W pewnym momencie została zapytana o to, czy nie jest zmęczona pracą na planie programu. Czy Magda Gessler wybiera się na emeryturę? Jej odpowiedź zaskoczy niejednego fana “Kuchennych rewolucji”. 

Nie żyje legendarny piłkarz. Zbigniew Boniek przekazał tragiczne informacje

Magda Gessler wybiera się na emeryturę?

Fani programu mogą odetchnąć z ulgą. Okazuje się, że gwiazda “Kuchennych rewolucji” ani myśli o przejściu na emeryturę. Magda Gessler wyznała w rozmowie  “Party”, że uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Pomaganie ludziom traktuje jako swoją misję.

- To jest mój odpoczynek. Mi się wydaje, że kontakt z ludźmi to jest tak fascynujące, tak interesujące, że spełnianie mojej pasji, pomoc ludziom i psychiczna i zdrowotna jest chyba moim celem w życiu - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z "Party".

Restauracja po rewolucji Gessler świeci pustkami

Niestety nie każdą rewolucję Magdy Gessler można zaliczyć do udanych. Część restauratorów było zmuszonych zamknąć swoje lokale po udziale w programie. W wielu przypadkach duży wpływ na upadek restauracji miała pandemia, a niekiedy nie przeszły one ewolucji ze względu na kiepskie jedzenie.

Mimo wszystko większość kuchennych rewolucji przebiegła pomyślnie i dziś właściciele odmienionych restauracji mogą cieszyć się mnóstwem klientów i ogromnymi zyskami. Lubicie program Magdy Gessler?