Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "The Voice Senior": Kto zastąpi Witolda Paszta? Znamy nowy skład jury popularnego show TVP
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.05.2022 15:38

"The Voice Senior": Kto zastąpi Witolda Paszta? Znamy nowy skład jury popularnego show TVP

The Voice Senior
screen "The Voice Senior"/ instagram.com/thevoiceseniortvp

Rozpoczęły się przygotowania do czwartej edycji talent show "The Voice Senior". Jak donoszą media, na widzów czeka wiele niespodzianek, w tym odmieniony skład jury. Sprawdzamy, kto zastąpi zmarłego Witolda Paszta.

Nowa edycja "The Voice Senior" to czas, w którym musimy pożegnać się z niektórymi z jurorów programu. Czy nowi godnie zapełnią miejsce po nich w sercach widzów?

"The Voice Senior". Zbliża się czwarta edycja

"The Voice Senior" to cieszący się ogromną popularnością talent show, który udowadnia, że muzyka nie zna żadnych granic. Program daje szansę na zabłyśnięcie na scenie wokalistom w zaawansowanym wieku.

Ostatnia, trzecia edycja obfitowała w ogromne emocje, nie tylko ze względu na niezwykle utalentowanych piosenkarzy, ale również przykre wydarzenia, do których doszło tuż przed finałem.

Jeden z jurorów show, lider grupy Vox Witold Paszt zachorował i nie mógł pojawić się w programie, by wesprzeć trenowanego przez siebie uczestnika. Wkrótce później fanami "The Voice Senior" wstrząsnęła informacja o śmierci legendarnego piosenkarza.

Wielu z nich zastanawiało się, czy istnieje na polskiej scenie jakikolwiek gwiazdor, który byłby w stanie zastąpić charyzmatycznego Witolda Paszta. Dziś wiemy już, kto będzie próbował wejść w buty kochanego przez miliony artysty.

Odmienione jury w "The Voice Senior"

Przygotowania do kolejnej edycji "The Voice Senior" w TVP ruszyły pełną parą. Jak dowiedział się serwis Plejada, zajść mają bardzo gruntowne zmiany w obsadzeniu foteli jurorów. Z wcześniejszego składu pozostanie tylko Maryla Rodowicz.

Zyskać podobną sympatię widzów do tej, którą cieszył się Witold Paszt, w czwartej edycji "The Voice Senior" próbował będzie gwiazdor grupy Pectus, Tomasz Szczepanik. Choć artysta ma zaledwie 40 lat, setki zagranych koncertów i udane albumy z pewnością dały mu doświadczenie, którym będzie mógł podzielić się z uczestnikami show.

Fani programu będą musieli pożegnać się również z Alicją Majewską, którą zastąpi jej imienniczka, Alicja Węgorzewska. To popularna śpiewaczka operowa, która ma już za sobą epizod w jury TVP. Pojawiła się bowiem w trzech edycjach "Bitwy na głosy".

Wciąż nie wiadomo, czy ogłoszone jury stanowi cały jego skład, czy też może wkrótce czeka nas jakaś dodatkowa niespodzianka. Podkreślmy, że według informacji Plejady, trenerem nie będzie już dłużej również Piotr Cugowski; nie podano jednak, kto miałby go zastąpić.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl