Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "The Voice of Poland". Uczestnik oskarża show o złamanie regulaminu. Teraz wydał specjalne oświadczenie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.09.2022 12:21

"The Voice of Poland". Uczestnik oskarża show o złamanie regulaminu. Teraz wydał specjalne oświadczenie

"The Voice of Poland" Michał Kaczmarek, fot. YouTube/The Voice of Poland
YouTube/The Voice of Poland

Informacje w tym artykule zostały zweryfikowane w trzech niezależnych źródłach.

"The Voice of Poland" budzi ogromne emocje. Dowodem może być zachowanie jednego z uczestników, którego występ został odrzucony przez jurorów. Mężczyzna skarżył się w internecie, że produkcja potraktowała go niesprawiedliwie. Teraz wydał oświadczenie, w którym pokornie przeprosił za swoje słowa.

"The Voice of Poland". Uczestnik show rozgoryczony odrzuceniem

"The Voice of Poland" to program, który daje szansę wokalistom-amatorom na zaistnienie w show-biznesie. Dla wielu udział w show jest automatyczną przepustką do sławy, czego dowodem może być, chociażby Krystian Ochman.

Uczestnicy dają z siebie wszystko na tzw. przesłuchaniach w ciemno, licząc na to, że któryś z pięciu trenerów zdecyduje się odwrócić i przyjąć ich pod swoje skrzydła, co równa się dalszemu udziałowi w zabawie.

W jednym z ostatnich odcinków pojawił się Michał Kaczmarek, który wykonał utwór "Za-czekam" z repertuaru Mieczysława Szcześniaka. Mężczyzna przeżył ogromny zawód - choć jurorzy podkreślali, że ma czysty głos, żaden z nich nie powiedział mu "tak".

Michał Kaczmarek odwołuje swoje słowa o "The Voice of Poland"

Producenci poinformowali w wydanym komunikacie, że Michał Kaczmarek otrzymał listę 80 piosenek, z których wskazał osiem. W porozumieniu z trenerem wokalnym i kierownikiem muzycznym dokonano wyboru utworu "Za-czekam", który ostatecznie zaśpiewany został w programie.

Teraz, na słowa te zareagował sam zainteresowany, wydając specjalne oświadczenie, w którym całkowicie odciął się od swoich niedawnych słów. Pokornie przyznał, że dobrowolnie zaakceptował wskazany utwór.