Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "The Voice of Poland". Dziecko uczestniczki marzyło, by poznać Tomsona i Barona
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.09.2022 22:40

"The Voice of Poland". Dziecko uczestniczki marzyło, by poznać Tomsona i Barona

Dzieci w "The Voice of Poland", fot. "The Voice of Poland"/TVP2/24.09.2022
"The Voice of Poland"/TVP2/24.09.2022

"The Voice of Poland" zyskało nowe jurorki? Niespodziewanie w studiu programu pojawiły się dwie urocze dziewczynki. To córeczki jednej z uczestniczek, które bardzo chciały móc poznać Tomsona i Barona.

W ostatnim odcinku "The Voice of Poland" nie brakowało pięknych momentów. Spełnienie marzenia córeczek utalentowanej Jadzi to jeden z nich!

"The Voice of Poland". Rodzinna radość

13. edycja "The Voice of Poland" zakończyła w sobotę tzw. przesłuchania w ciemno. Drużyny poszczególnych trenerów zostały skompletowane i już za tydzień rozpocznie się początek prawdziwej rywalizacji.

Do drużyny Marka Piekarczyka dołączyła Jadzia, która doświadczenie wokalne zdobywała w zespole weselnym swojego męża Mariana. W rozmowie z Tomaszem Kammelem przyznała, że śpiewanie to ciężki kawałek chleba.

Jak wyjaśniła, do programu zgłosiła się nie tylko dla siebie, ale również dla swojego ukochanego i dwóch córeczek, które towarzyszyły jej podczas show. Przekonywała, że chciała im udowodnić, że "warto próbować".

- Serce mi mocno wali, ręce się trzęsą, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze - denerwowała się przed rozpoczęciem swojego występu. Wokalistka wykonała klasyczny utwór "Dreams" z repertuaru Fleetwood Mac.

"The Voice of Poland". Marzenia się spełniają!

Ostatecznie występ Jadzi docenił przede wszystkim Marek Piekarczyk, który zdecydował się odwrócić swój fotel i przyjąć uczestniczkę do dalszej przygody w "The Voice of Poland". Chwilę później okazało się, że kobieta ma nietypową prośbę.

Okazało się, że jedna z córeczek Jadzi jest wielką fanką Barona i Tomsona. Wokalistka zapytała, czy istniałaby możliwość, żeby poznała swoich idoli. Członkowie Afromental zareagowali bardzo entuzjastycznie.

Oczom widzów ukazał się widok rozradowanych dzieci, które zaczęły biec w kierunku muzyków. Trenerzy pozwolili im nawet usiąść na swoim słynnym podwójnym fotelu, w związku z czym Justyna Steczkowska żartobliwie przedstawiła dzieci jako nowych jurorów "The Voice of Poland".

Po uściskach i wyrazach serdeczności dzieci wróciły "pod opiekę" Tomasza Kammela i czekającego na backstage'u ojca, a Marek Piekarczyk oficjalnie zaprosił ich mamę do kontynuacji zabawy w programie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl