Pis

Antoni Królikowski
11.01.2022 21:54 Nikt nie wiedział, kim jest babcia Joanny Opozdy. To działaczka PiS

Na nagraniach z zajść przed domem teścia Antoniego Królikowskiego pojawia się jeszcze jedna osoba będąca członkinią rodziny. To babcia Joanny Opozdy i, jak się okazuje, działaczka lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Na zamieszczonych przez teścia Królikowskiego materiałach wideo wyraźnie widać, że kobieta staje w obronie swojego syna, który porzucił małżonkę dla 24-latki.

marianna pis
20.12.2021 09:11 Marianna Schreiber zapytała męża o głosowanie nad tzw. lex TVN

Polską wstrząsnęła wiadomość o nagłym wznowieniu prac nad tzw. lex TVN. W piątek zwołano niezapowiadane posiedzenie komisji sejmowej i przegłosowano kontrowersyjną nowelę ustawy o radiofonii i telewizji, która trafi teraz do podpisu prezydenta Andrzeja Dudy. Sprawę publicznie skomentowała żona posła PiS Łukasza Schreibera, Marianna. Zadała politykowi tylko jedno pytanie.Łukasz Schreiber zagłosował zgodnie z linią swojej partii i przyczynił się do przyjęcia wzbudzającej ogromne kontrowersje nowelizacji ustawy medialnej. Żona polityka publicznie domaga się od niego wyjaśnień w tej sprawie.

EN 01464584 0065
26.11.2021 07:34 Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o doświadczeniu z in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że w ostatnią ciążę zaszła dzięki metodzie in vitro. Gwiazda wraz z Radosławem Majdanem długo starali się o potomka, nim na świecie pojawił się Henio. Celebrytka wyjawiła w rozmowie z Natalią Hołownią i Martyną Wyrzykowską, że ma za sobą wiele prób i dwa poronienia.Gwiazda TVN przyznała, że z metody in vitro korzystała kilka razy. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan, wchodząc w związek małżeński z Radosławem Majdanem, miała już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, to bardzo chciała dać potomka swojemu nowemu ukochanemu.

jurki kabaret
05.11.2021 21:53 Agnieszka Litwin walczy z nowotworem. Gwiazda porównała chorobę do partii PiS

Aktorka i satyryczka Agnieszka Litwin, znana z występów z kabaretem Jurki, poinformowała fanów o swojej chorobie. Lekarze potwierdzili u gwiazdy nowotwór piersi. Artystka zaapelowała do wszystkich, by regularnie kontrolowali swoje zdrowie. We wpisie na Instagramie satyryczka w ostrych słowach porównała swoją chorobę do rządów Prawa i Sprawiedliwości.- Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła Wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia - apelowała Agnieszka Litwin.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
24.10.2021 14:43 Sonda uliczna zmieniła się w awanturę

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że we wrześniu br. inflacja w Polsce wzrosła do 5,8 proc. Eksperci przewidują jednak, że to nie koniec złych wiadomości. W październiku ma ona przekroczyć próg 6 proc, a już w przyszłym roku osiągnąć nawet ponad 7 proc. Dynamiczny wzrost przekłada się na stale rosnące ceny w sklepach. Dziennikarze „Super Expressu” zapytali Polaków, kto odpowiada za drożyznę.Adam Feder z redakcji „Super Expressu” wybrał się na jedno z warszawskich targowisk i zapytał sprzedawców oraz ich klientów o to, kto odpowiada za obecną podwyżkę cen. Okazuje się, że zdania wśród Polaków są podzielone, a temat dyskusji wywołał ogromne emocje.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
05.10.2021 14:25 Afera wokół Ferencego. Pod wpływem alkoholu uderzył w PiS, TVP reaguje

Dzisiaj Adam Ferency świętuje swoje 70. urodziny, jednak prawdopodobniej wolałby obchodzić ten dzień w nieco innej atmosferze. W ostatnim czasie aktor znalazł się w centrum uwagi mediów nie za sprawą kolejnej sztuki, ale spotkania z widzami, które odbyło się w Świdnickim Ośrodku Kultury. Podczas wydarzenia artysta skrytykował Jarosława Kaczyńskiego oraz Prawo i Sprawiedliwość. Jak sam przyznał, był wówczas nietrzeźwy. Na TVP Info pojawił się artykuł w odpowiedzi na jego wyznanie.Podczas spotkania w Świdnickim Ośrodku Kultury, które odbyło się pod koniec września, Adam Ferency był pytany przez gości o aktorstwo oraz znaczenie teatru w życiu ludzi. Artysta jednak przez większość czasu mówił nieskładnie i się powtarzał. Zszedł na tematy polityki oraz wiary w Boga.W końcu widzowie zauważyli, że Adam Ferency jest pod wpływem alkoholu i zaczęli wychodzić z sali. Zgromadzeni mogli jeszcze usłyszeć apel artysty, który poprosił, wręcz błagał, by nie głosować na Jarosława Kaczyńskiego i skrytykował partię rządzącą. Dodał też, że nie wierzy w Boga, a ludzi nie darzy zbytnią sympatią. Spotkanie zostało wreszcie przerwane przez organizatorów z powodu „niedyspozycji” gościa. Później w wywiadzie udzielonym po tym incydencie Ferency przyznał, że żałuje tego, co się stało i potwierdził, że rzeczywiście był nietrzeźwy.Rozmawiając z dziennikarzami, Adam Ferency ujawnił, że przez całe życie nie radził sobie z alkoholem. Na łamach portalu Onet.pl stwierdził też, nie podoba mu się życie w Polsce, co ma znaczny związek z sytuacją polityczną w kraju. W odpowiedzi na jego wyznanie TVP Info opublikowało artykuł, według którego aktor za swój stan obwinia Prawo i Sprawiedliwość oraz Jarosława Kaczyńskiego.Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
02.09.2021 11:38 Żona ministra wzięła udział w Top Model. Było o niej głośno przez kontrowersyjny wpis

Widzowie stacji TVN przecierali oczy ze zdumienia na widok Marianny Schreiber, która postanowiła spróbować swoich sił w nowej edycji programu „Top Model”. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy wobec występu żony polityka PiS i ministra Łukasza Schreibera. Internauci przypomnieli także jej stary wpis z Twittera dotyczący społeczności LGBT+, który wywołał kilka lat temu ogromny skandal.Marianna Schreiber pojawiła się już w pierwszym odcinku 10. edycji programu „Top Model”, a jej występ wywołał ogromne poruszenie wśród widzów. Żona ministra Schreibera tłumaczyła, że zgłosiła się do show bez wiedzy swojego męża.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
31.08.2021 11:15 Michał Szpak zadrwił z władzy. Wystąpił z kaczką na ramieniu

Występ Michała Szpaka na gali Medal Wolności Słowa zaskoczył widownię. Piosenkarz zamanifestował swoje poglądy poprzez kontrowersyjny strój, a także wymowny napis na koszulce. Zdjęcia trafiły do sieci.Gala Medal Wolności Słowa odbyła się na scenie w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Uczestnicy wydarzenia mogli posłuchać występów m.in. Renaty Przemyk, Anny Wyszkoni oraz Michała Szpaka.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
22.08.2021 10:47 W "Wiadomościach" pojawił się sondaż o macierzyństwie. Połączyli go ze słowami Donalda Tuska

Redakcja Telewizji Polskiej postanowiła przywołać w sobotnim wydaniu „Wiadomości” wypowiedź Donalda Tuska o macierzyństwie, która niedawno wywołała ogromne poruszenie. Prowadzący program Michał Adamczyk zaprezentował widzom na antenie zaskakujący sondaż.- Urodzenie dziecka, nie mówiąc już o dwójce, trójce, czwórce, to jest demograficznie fajna rzecz, ale jakże często to jest udręka na najbliższe 20 lat życia - stwierdził na spotkaniu z wyborcami w Nakle Donald Tusk.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
21.08.2021 09:13 W Tarnowie pojawiły się billboardy z twarzą Pawła Kukiza i napisem z grą słów

Nie milkną echa niedawnych wydarzeń w Sejmie, gdzie Prawo i Sprawiedliwość przegłosowało tzw. lex TVN z niespodziewaną pomocą posłów Kukiz'15, w tym samego założyciela partii, Pawła Kukiza. Po burzliwym głosowaniu w tej sprawie muzyk i polityk spotkał się z ogromną falą krytyki, a kolejny jej przejaw pojawił się niedawno na ulicach w Tarnowie.Z doniesień internautów wynika, że mieszkańcy Tarnowa mogą podziwiać obecnie trzy billboardy, na których znajduje się twarz Pawła Kukiza oraz wymowny napis, nawiązujący do niedawnych wydarzeń w Sejmie.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
02.08.2021 15:09 Andrzej Piaseczny oskarżył Jarosława Kaczyńskiego o zwolnienie go z etatu w TVP

Andrzej Piaseczny przyznał w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”, że to prawdopodobnie Jarosław Kaczyński wydał polecenie zwolnienia go z etatu w Telewizji Publicznej. Gwiazdor zasiadał na ławce trenerskiej w ostatniej edycji programu „The Voice Senior”, jednak kilka miesięcy temu nagle stracił pracę w TVP.- Podobno do telewizji zadzwonił sam "towarzysz Winnicki", jak żartobliwie nazywamy ze znajomymi prezesa Kaczyńskiego [...] powiedział, żeby mnie zdjęli ze wszystkich anten TVP - wyznał piosenkarz.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
25.07.2021 11:50 Elżbieta Witek musiała przerwać przemówienie w Lesznie. Za jej plecami pojawiła się flaga UE

Elżbieta Witek ruszyła w Polskę, by promować Polski Ład. Podczas jednego z jej wystąpień w czasie wizyty w Lesznie tuż za plecami wicemarszałek Sejmu pojawiło się dwóch mężczyzn, trzymających flagę Unii Europejskiej.Wicemarszałek Witek podczas spotkania z mieszkańcami Leszna przekonywała, że rząd działa przede wszystkim na rzecz ludzi młodych i chce „coś dobrego po sobie pozostawić”. W pewnym momencie za plecami przedstawicieli władzy doszło do zamieszania.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
25.07.2021 11:16 Siostrzeniec Morawieckiego nie ma kontaktu z wujkiem. Skomentował, dlaczego

Mateusz Morawiecki stoi na czele Rady Ministrów od 2017 roku, a z powodu pandemii koronawirusa w ostatnim czasie szef rządu nie mógł narzekać na brak pracy. Siostrzeniec premiera wyjawił, że polityk nie ma czasu dla swoich krewnych.Siostrzeniec premiera jest młodym aktywistą i członkiem społeczności LGBT+, który wielokrotnie publicznie przyznawał, że nie zgadza się z polityką i poglądami głoszonymi przez przedstawicieli obecnego rządu. Franek Broda w jednym z wywiadów opowiedział również o swojej relacji z wujkiem.

  • 1
  • 2