Rozrywka.Goniec.pl > Michał Wójcik

Michał Wójcik

Michał Wójcik i Jani
14.12.2023 09:03 Michał Wójcik odnalazł szczęście po tragicznej śmierci ukochanej? Kabareciarz zabrał głos

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru nie miał ostatnio łatwego życia. Niedawno kabareciarz pochował ukochaną i został sam z maleńkim dzieckiem. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim zdradził między innymi, czy udało mu się znaleźć miłość po ostatnich tragicznych wydarzeniach.

Michał Wójcik
22.11.2023 12:36 Michał Wójcik kończy dziś 52 lata. Niedawno przeżył ogromną tragedię

Michał Wójcik, jedna z twarzy kabaretu "Ani Mru Mru", 22 listopada 2023 roku obchodzi swoje 52. urodziny. Choć ze skeczy z jego udziałem śmiała się cała Polska, jego życie nie zawsze było usłane różami. W tym dniu z pewnością świętować będzie w gronie najbliższych, ale niestety zabraknie wśród nich jednej z najważniejszych osób w jego życiu.

Marcin Wójcik
01.10.2023 12:21 Zaskakujące wyznanie Marcina Wójcika z "Ani Mru Mru". Zapadła kluczowa decyzja

Grupa “Ani Mru Mru” jest jednym z najbardziej znanych kabaretów w Polsce. Składa się z Marcina Wójcika, Michała Wójcika oraz Waldemara Wilkołka. Kabareciarzom udało się stworzyć wiele znakomitych skeczy, które, pomimo upływu lat, wciąż wywołują uśmiech na twarzy ich fanów. To znane trio chętnie występuje na scenie, często rezygnując w dużej mierze ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu kabareciarze podjęli jednak bardzo ważną decyzję, a szczegóły zdradził Michał Wójcik.

Kabaret Ani Mru-Mru
18.09.2023 16:11 Cała Polska zna ich z "Ani Mru-Mru". Mało kto wiedział, jakie są ich relacje poza sceną

Grupa Ani Mru-Mru jest jednym z najbardziej znanych kabaretów w Polsce. Stworzyli wiele skeczy, które pomimo upływu lat, wciąż budzą uśmiech na twarzy fanów. Mało kto jednak wiedział o tym, jakie relacje są pomiędzy Michałem Wójcikiem a Marcinem Wójcikiem. Okazało się, że tylko kabareciarze wracają do domu, wszystko się zmienia.

Marcin Wójcik Michał Wójcik
28.05.2023 20:05 Marcin Wójcik szczerze o tragedii Michała Wójcika z Ani Mru-Mru: "Nie wiem, czy bym tak potrafił"

Michał Wójcik przeżył osobistą tragedię i pochował swoją zmarłą na raka ukochaną. Mimo tego, że spełnił się najczarniejszy scenariusz, postanowił nie rezygnować z aktywnego występowania w kabarecie Ani Mru-Mru. Marcin Wójcik odniósł się do tej decyzji i otwarcie opowiedział o dramacie kolegi. 

Michał Wójcik
29.04.2023 15:58 Michał Wójcik stracił ukochaną. Sąsiedzi kabareciarza ujawnili, co się z nim dzieje

Na początku marca zmarła ukochana Michała Wójcika. Janina Włudarczyk przegrała walkę z nowotworem w wieku zaledwie 37 lat. Gwiazdor kabaretu Ani Mru Mru nie może pogodzić się ze stratą. Głos w sprawie zabrali jego sąsiedzi.

Michał Wójcik
19.04.2023 20:49 Przyjaciel ujawnił, jak Michał Wójcik radzi sobie po śmierci ukochanej. Wyznanie łamie serce

Od kilku dni oczy całego kraju zwrócone są w kierunku Michała Wójcika, który przeżywa śmierć swojej ukochanej. Znany z kabaretu Ani Mru-Mru artysta ponad miesiąc temu pożegnał Janinę Włudarczyk, z którą wychowywał czteroletniego synka. Jak obecnie się czuje?

Michał Wójcik
19.04.2023 11:44 Córka Michała Wójcika pożegnała jego ukochaną. Zaapelowała do fanów, ma ważną prośbę

Córka Michała Wójcika, Julia, postanowiła pożegnać Janię, która przez lata była dla niej niezwykle ważną osobą. Postanowiła wydać również istotny apel dla fanów. Czy posłuchają głosu członka rodziny Wójcików?

Michał Wójcik i Janina Włudarczyk
18.04.2023 16:31 Nie żyje partnerka Michała Wójcika. Wydało się, jak ją pożegnał

Michał Wójcik przeżywa osobistą tragedię. Kilka tygodni temu zmarła jego ukochana, która od lat zmagała się z nowotworem. Choć dzięki pomocy kabareciarza Janinie Włudarczyk trzy lata temu udało się zebrać pieniądze na leczenie, to ostatecznie przegrała walkę z chorobą.

Michał Wójcik partnerka
17.04.2023 22:07 Michał Wójcik planował ślub z ukochaną, teraz ją pochowa. Aż serce pęka

Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Taką informację przekazał w poniedziałkowy wieczór portal Party.pl. Michał Wójcik i jego ukochana Jania kilka lat temu doczekali się synka. Para zamierzała wziąć ślub. Plany pokrzyżowała im choroba…

Michał Wójcik i Jania
17.04.2023 20:43 Tak Michał Wójcik walczył o życie ukochanej. Trudno powstrzymać łzy

Wokół życia Michała Wójcika z popularnego kabaretu narosło wiele kontrowersji — głównie za sprawą zawirowań w jego sferze uczuciowej. Przez ostatnie lata związany był Janią, która w pewnym momencie zachorowała na nowotwór. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Michał Wójcik i Julia Wójcik
17.04.2023 19:34 Polacy uwielbiają jego skecze. Córka Michała Wójcika wyznała smutną prawdę o ojcu

W poniedziałek 17 kwietnia do mediów dotarła smutna informacja o śmierci ukochanej Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru. Artysta doczekał się czwórki dzieci z czterema różnymi kobietami, a ze zmarłą Janią wychowywał małego Michała Jeremiasza. O tym, jakim był ojcem, opowiedziała jedna z jego córek.

Nie żyje partnera Michała Wójcika
17.04.2023 17:08 Nie żyje partnerka Michała Wójcika z Ani Mru Mru. Dramatyczny wpis obiega media

Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Informacja została podana przez portal Party.pl. Na Instagramie serwisu czytamy, że druzgocące wieści potwierdził Krzysztof Ferdyn.

Michał Wójcik
14.03.2023 22:19 Żona Michała Wójcika znalazła "intymne filmiki" z mężem. Załamała się

Michał Wójcik stanowi jedną trzecią składu uwielbianego przez Polaków kabaretu "Ani mru mru". Gdy cała Polska śmiała się z jego min i skeczy, jego ukochana przeżywała osobisty dramat, gdy znalazła nieprzyzwoite nagrania z mężem w roli głównej.

Kabaret Ani Mru Mru
13.03.2023 16:50 Trudno uwierzyć, ile kabaret Ani Mru-Mru bierze za występ. Kwota zwala z nóg

Oglądanie kabaretów jest jedną z najpopularniejszych rozrywek wśród Polaków. Najwierniejsi fani tego sposobu spędzania wolnego czasu znają nazwy popularnych grup i nazwiska ich członków, jednak czy kiedykolwiek zastanawiali się, ile te ulubione formacje inkasują za przepełnione śmiechem występy? Kabaret Ani Mru-Mru z hukiem spadł z podium i ustąpił miejsca tym, którzy na scenie święcą teraz największe triumfy. Jaki jest najdroższy kabaret w Polsce, a za czyj występ trzeba zapłacić najmniej? Prawda o stawkach wreszcie wyszła na jaw. 

Michał Wójcik
17.02.2023 22:22 Cała Polska śmiała się z jego skeczy. Córka Michała Wójcika wyznała gorzką prawdę o ojcu

Michał Wójcik stanowi jedną trzecią składu uwielbianego przez Polaków kabaretu "Ani mru mru". Gdy cała Polska śmiała się z jego min i skeczy, jego córka przeżywała osobisty dramat. Julia Wójcik ostatnio postanowiła opowiedzieć o swoich relacjach z ojcem.

Michał Wójcik, fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
26.09.2022 20:12 Michał Wójcik z kabaretu "Ani Mru Mru" ma czworo dzieci, każde z inną kobietą. Co na to córka?

Michał Wójcik, jedna z twarzy kabaretu "Ani Mru Mru" jest ojcem czwórki dzieci. Każde z nich ma jednak inną matkę. W programie "Dzień dobry TVN" artysta wystąpił ze swoją pierwszą córką, która opowiedziała o tym, jak przyjmowała informacje o kolejnym potomstwie ojca. Co tu dużo gadać, w skomplikowaniu życia prywatnego Michał Wójcik mógłby konkurować jedynie ze swoim imiennikiem z zespołu Ich Troje. Michał Wójcik - czworo dzieci, cztery kobiety Michał Wójcik to artysta kabaretowy znany z niezwykle popularnej w pierwszej dekadzie lat dwutysięcznych trupy "Ani Mru Mru". Kariera zespołu była pasmem sukcesów, a każdy z kolejnych skeczy prawdziwym hitem. Powodzenie w życiu zawodowym częstokroć łączy się również z tym wśród płci przeciwnej, a na to komik nigdy nie musiał narzekać. Kontakty z kobietami skomplikowały mu jednak nieco sferę życia prywatnego. Ze swojego pierwszego związku Michał Wójcik ma dziś 22-letnią córkę Julię. Później artysta ożenił się z Agnieszką, która urodziła mu syna Jakuba. Satyryk dopuścił się jednak zdrady, która zaowocowała kolejnym dzieckiem - Charliem. Matkę swojego ostatniego potomka - Michała Jeremiasza, komik miał poznać podczas terapii grupowej. Dziecko przyszło na świat w 2019 r. i, jak dotąd, jest ostatnim owocem związków członka "Ani Mru Mru". Córka Michała Wójcika zabiera głos Michał Wójcik wystąpił w "Dzień dobry TVN" wspólnie ze swoją najstarszą córką Julią. Wspólnie opowiadali o tym, jak wygląda życie w tak nietypowej rodzinie. 22-latka przyznała, że początkowo bardzo przeżywała wieści o kolejnych dzieciach ojca i była zazdrosna. W grę wchodziły trudne do pokonania odległości, w związku z czym artysta nie zawsze mógł być przy swoim dziecku wtedy, gdy go potrzebowało. Wkrótce Julia zrozumiała, że tak po prostu musi już być. - Z czasem człowiek to rozumie - wyjawiła córka Michała Wójcika - Czas sprawił, że inaczej na to wszystko się patrzy. Jestem starsza i inaczej widzę obecną sytuację taty - dodała. Jak przyznał satyryk, obecnie jego dzieci są w bardzo dobrych kontaktach. On sam dba o to, by mogły spotykać się ze sobą przynajmniej dwa razy w roku, a oprócz tego są ze sobą w relacji poprzez internet. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Renata Pałys wyjawiła, jaki naprawdę był Ryszard Kotys. Na jego pogrzebie było tylko kilka osóbNina Terentiew szczerze wypaliła, co myśli o Dodzie. Nie bała się użyć mocnych słówKrzysztof Krawczyk Junior znów głoduje. Jego sytuacja jest bardzo zła, nie stać go na życieŹródło: pomponik.pl