Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Wielkanocne promocje w Biedronce zależne od lokalizacji
Maja Szewczak
Maja Szewczak 26.03.2024 22:26

Wielkanocne promocje w Biedronce zależne od lokalizacji

Biedronka
fot. Nickispeaki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Biedronka przygotowała kilka specjalnych ofert, które pozwolą klientom kupić produkty taniej niż zwykle. Pośpieszcie się, nim ominie was wyjątkowa promocja.

W Biedronce ostatnie promocje z okazji Wielkanocy

Wielkanoc to święto, które zbliża ludzi do siebie i pozwala spędzić te dni w najbliższym gronie. Nie może oczywiście zabraknąć tradycyjnych potraw i dań, które powinny znaleźć się na naszych stołach. Biedronka wyszła z pomocną ręką dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zrobić wielkanocnych zakupów. Ostatnie promocje przed świętami mogą przyciągnąć spore tłumy klientów. 

Tylko 27 marca będzie można skorzystać z oferty 1+1 gratis na jaja z chowu ściółkowego “Moja Kurka” klasy A. Przy zakupie dwóch opakowań, jedno dostaniemy za darmo. W każdym opakowaniu znajduje się po 20 jaj. Promocja ważna tylko z kartą “Moja Biedronka”.

fot. biedronka.pl; Promocja na jaja
Tanie święta z Gońcem: Biedronka już przygotowuje się do świąt!

Wyjątkowe oferty sprawią, że w Biedronce pojawią się tłumy

W sieci sklepów Biedronka znajdziemy również specjalne promocje na poszczególne produkty. Od czwartku do soboty obowiązywać będzie zniżka na ćwikłę z chrzanem “Nasza Spiżarnia” 300 gramów. Produkt będzie można zakupić w niższej cenie za jedynie 2,99 zł. Oprócz tego kiełbasa biała surowa “Premium Kraina Mięs Select” mega paka aż 58% taniej, czyli tylko za 9,98 zł. Oferta obowiązuje od poniedziałku do środy. 

To jeszcze nie koniec. W Biedronce od 25 do 30 marca można skorzystać z promocji na wszystkie paczkowane wędliny “Kraina Wędlin Select”. Przy zakupie dwóch opakowań, drugie będzie tańsze aż o połowę. Oferta ważna jest z tylko z kartą “Moja Biedronka”.

fot. biedronka.pl; Promocje w Biedronce 

Promocje w Biedronce

Największym hitem w następnych dniach będzie jednak promocja na wielkanocną kiełbasę. Od 25 do 30 marca obowiązuje specjalna oferta. Kiełbasa biała surowa z tymiankiem “Kraina Mięs” 500 gramów będzie kosztować jedynie 11,99 zł. Zniżka obejmuje również kiełbasę z czosnkiem niedźwiedzim. 

Ponadto w Biedronce kupimy również regionalną białą kiełbasę, bez której wiele rodzin nie wyobraża sobie świąt. W różnych częściach Polski dostępne będę inne produkty, przykładowo na południu Polski będzie to kiełbasa biała chrzanowa, a na północy biała parzona. 

fot. biedronka.pl; Promocje na kiełbasę