Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 26.03.2023 11:23

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda

Marcin Maciejczak
The Voice Kids

Marcin Maciejczak zwyciężył w 3. edycji "The Voice Kids". Jego dziecięcy, a jednocześnie dorosły głos poruszył publiczność i jurorów. Maciejczak nie poddawał się i ostatecznie zrobił karierę. Jak dziś wygląda? Trudno go rozpoznać. 

Marcin Maciejczak wygrał 3. edycję "The Voice Kids"

Przesłuchania w ciemno w “The Voice Kids” potrafią być prawdziwym rollercoasterem emocjonalnym. Kiedy Marcin Maciejczak wydał z siebie pierwsze dźwięki w 3. edycji programu, Dawid Kwiatkowski nie wahał się ani chwili i od razu odwrócił fotel.

To właśnie u jego boku zachwycający chłopiec wygrał całą edycję. Okazało się, że młody muzyk całkowicie nie zniknął z radarów. Zrobił muzyczną karierę i zmienił się nie do poznania. 

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

Marcin Maciejczak dziś ma 17 lat

Marcin Maciejczak zachwycił swoim głosem i umiejętnościami wokalnymi wszystkich jurorów “The Voice Kids”. Niesamowity chłopak nie porzucił muzyki po wygranej, ale ruszył w swoją stronę. 

Zwycięzca niedawno nagrał nową płytę, która rozeszła się jak świeże bułeczki. Maciejczak ma dziś 17 lat i zmienił się nie do poznania. Czy to jeszcze to samo dziecko, które zwyciężyło w programie?

Maciej Maciejczak korzysta ze swojego wokalu

Popularność, jaką dał mu program się opłaciła - dziś Marcina Maciejczaka słucha na Spotify ponad 2 mln osób. Może nie pojawił się z takim przytupem w wyobraźni wszystkich Polaków, ale zaskarbił sobie sympatię bardziej alternatywnego muzycznego świata. 

Wzrok przyciąga jego androgyniczna uroda pięknie wiążąca się z ciepłą barwą jego głosu. Maciejczak ma tylko 17 lat i przed nim wciąż otwierają się drzwi do wielkiej kariery. Wystarczy życzyć powodzenia.