Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak wygląda syn Jacka Stachursky'ego. Ma już 28 lat!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 27.02.2024 19:55

Tak wygląda syn Jacka Stachursky'ego. Ma już 28 lat!

Tak wygląda syn Jacka Stachursky'ego
fot.KAPIF; Tak wygląda syn Jacka Stachursy'ego

Jacek Stachursky to polski piosenkarz, który zaimponował fanom swoimi hitami muzycznymi z pogranicza gatunków takich jak pop, czy disco polo. Artysta zawsze trzymał swoje życie prywatne z dala od mediów. Wiadomo, że od 30 lat jest żonaty z kobietą, z którą doczekał się syna, również Jacka. Mężczyzna tylko raz pokazał się z nim publicznie. Jak teraz wygląda dorosłe dziecko piosenkarza?

Czym zasłynął Jacek Stachursky?

Jacek Stachursky to artysta, który sprzedał w Polsce prawie 700 tysięcy kaset i płyt CD. Jest również posiadaczem kilku złotych płyt, co jest sporym osiągnięciem dla piosenkarza. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w latach 80. w zespole “Eve”, którego był wokalistą. Następnie był prezenterem radiowym w lokalnym radiu w Pszczynie i właśnie tam zaistniał pod pseudonimem “Stachursky”.

Mężczyzna stał się naprawdę popularny, gdy wydał piosenkę “Typ niepokorny”, co było niegdyś hitem każdej imprezy. Od tamtej pory robił muzykę, która sprawiła, że nazbierał naprawdę dużą rzeszę fanów, którzy czekali tylko na nowe kawałki. 

Poznajecie tego aniołka? Dziś nawet mafii się nie lęka

Życie prywatne Stachursky'ego

Jacek Stachursky niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami i nie lubi zbędnych plotek na jego temat. Zdecydowanie woli swoje zacisze domowe pozostawić tylko dla siebie. Wiadomo jednak, że od 30 lat jest w małżeństwie z kobietą, z którą doczekał się syna i swojego imiennika. 

Artysta nie ukrywał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para pobrała się zaledwie po kilku miesiącach  znajomości, co tylko to potwierdzało. W rozmowie z “Faktem” piosenkarz wyznał trochę więcej na temat swojej żony. 

Żyjemy sobie fajnie, bez obciążeń, jakie mają artyści w stolicy, gdzie prowadzi się intensywne życie towarzyskie - wyznał mężczyzna

fot.KAPIF

 

 

Jak wygląda 28-letni syn Stachursy'ego?

Jacek Stachursky tylko raz pokazał się publicznie ze swoim synem Jackiem i było to w 2012 roku podczas urodzin Radia Wawa w Klubie Platinium w Warszawie. Wtedy jego dziecko było nastolatkiem o dość typowym dla tego wieku buntowniczym wyglądzie.

Jak wygląda teraz syn znanego muzyka? 

Obecnie ma on 28 lat i prowadzi już swoje własne życie. Wiemy, że mężczyzna ceni swoją prywatność i posiada tylko konto na Facebooku, gdzie w znikomej ilości wstawia swoje zdjęcia. Nie wiadomo nawet, czym się zajmuje i co robi w życiu. Można zauważyć cechy podobne do swojego znanego ojca, mimo że wygląda zupełnie inaczej.

A Wy, widzicie podobieństwo?