Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tajemnicze bransoletki na rękach Andrzeja Dudy. Wiemy, co oznaczają
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 31.03.2022 16:19

Tajemnicze bransoletki na rękach Andrzeja Dudy. Wiemy, co oznaczają

ANDRZEJ DUDA
Kancelaria Prezydenta

Andrzej Duda zaczął nosić na rękach tajemnicze bransoletki. Choć te nie pasują właściwie do żadnego z elementów eleganckiego ubioru. Co mogą oznaczać i skąd je ma? W rozmowie z "Faktem" stylistka gwiazd opowiedziała o sekretnym elemencie garderoby.

Bransoletki na nadgarstkach głowy państwa mają kolory pomarańczowy i czarny. Okazuje się, że ich symbolika ma duże znaczenie dla tego, kim jest prezydent i czym się zajmuje.

Andrzej Duda zaczął nosić na rękach tajemnicze bransoletki. Co oznaczają?

W rozmowie z "Faktem" stylistka gwiazd Ewa Rubasińska-Ianiro opowiedziała o bransoletkach, które ostatnio pojawiły się na nadgarstkach głowy państwa. Prezydent pojawia się w nich na wszystkich zdjęciach z kilku ostatnich dni.

- To osobisty i intymny drobiazg. Wygląda na plecioną bransoletkę przyjaźni, którą robi się samemu i darowuje na różne okazje i z różnymi intencjami. Nosi się je, aż się same rozpadną - mówiła stylistka.

- Według mnie to jest prezent od kogoś. Nie wiadomo, od kogo, bo nic nie wiemy o sekretnym życiu prezydenta. A może jest to przyjaźń związana z prezydentem Zełenskim? - dodała ekspertka.

Kilka lat temu podobne bransoletki były bardzo popularne wśród celebrytów, stąd duża wiedza stylistki gwiazd na ich temat. Poszczególne kolory również oznaczają różne kwestie - w przypadku pomarańczowego i czarnego, które widać na nadgarstku prezydenta, są to godność i bezpieczeństwo.

- Noszone były na szczęście, z intencją sentymentalną lub odegnania złej energii. Nie powinno się ich zdejmować, więc gwiazdy nosiły je również do garniturów i eleganckich kreacji. Teraz mamy gwiazdę - prezydenta - podsumowała.

Andrzej Duda nieczęsto nosił cokolwiek do garnituru, ubierają się raczej klasycznie. Co jakiś czas pokazywał się w bardziej codziennych ubraniach, choćby w T-shirtach. Bransoletek jeszcze jednak nie nosił.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, fakt.pl

Tagi: Andrzej Duda