Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ślub od pierwszego wejrzenia": seria intymnych pytań na wizji. Kornelia jasno postawiła sprawę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 05.10.2023 16:06

"Ślub od pierwszego wejrzenia": seria intymnych pytań na wizji. Kornelia jasno postawiła sprawę

Kornelię aż zmroziło, jasno postawiła sprawę. Seria intymnych pytań w "Śopw" zaskoczyła nie tylko ją
"Ślub od pierwszego wejrzenia": seria intymnych pytań na wizji. Fot. kadry z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", prod. TVN, wyd. 2023 r., Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zmierza ku półmetkowi, a dobrane przez ekspertów pary poznają się podczas podróży poślubnych. Marek, który poślubił Kornelię, nie bał się poruszyć przed kamerami trudnych tematów. Niestety, nie takiej odpowiedzi ukochanej zapewne się spodziewał. Co wydarzyło się pomiędzy nimi w 6. odcinku 9. serii show "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marek i Kornelia spodobali się widzom

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w tym sezonie skupia się na trzech parach, a jedna z nich według widzów daje nadzieję na najbardziej obiecującą przyszłość. Mowa o Marku i Kornelii, którzy przed urzędniczką stanu cywilnego stanęli we wręcz tragicznych okolicznościach przyrody. Mróz, wichura i śnieg nie przeszkodziły im w podjęciu się tego eksperymentu społecznego. Czy na przeszkodzie stanęło coś innego?

W 6. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" można obejrzeć relację z podróży Marka i Korneli na Maltę. Świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się na podróż z hotelu do nieco oddalonej stolicy wyspy, a Marek za wszelką cenę chciał zaimponować swojej wybrance. Gorliwość nie szła w parze z sukcesem, jednak dla wyrozumiałej żony nieudolna i chwilami mrożąca krew w żyłach jazda samochodem w ruchu lewostronnym nie miała żadnego znaczenia. Czy coś innego zdołało wyprowadzić ją z równowagi?

Gorzkie łzy w "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdzie łamał się głos. Przed kamerą wyznała wszystko

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marek zadał osobiste pytanie Kornelii

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w swojej kilkusezonowej historii pokazał wiele niezręcznych momentów, a ten z ostatniego odcinka zapisze się w tym niechlubnym panteonie złotymi zgłoskami. 

Marek postanowił bowiem poruszyć temat, który dla Kornelii okazał się zbyt śmiały i zdecydowanie za szybki w procesie poznawania się. Gdy usłyszała jedno pytanie od męża, mina nieco jej zrzedła i zdecydowała się na prosty, acz dosadny komunikat. Z czym niczym Filip z konopi wyskoczył Marek przed kamerami produkcji "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia zareagowała na intymne pytania Marka

W 6. odcinku hitu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Marek, ku zdziwieniu Kornelii, poruszył temat powiększenia rodziny. - Jak byś zareagowała na to, że nie mogę mieć dzieci? - ni stąd, ni zowąd wypalił. Kornelia spokojnym tonem i z dużą dozą dyplomacji odpowiedziała, że z tym problemem boryka się wiele par i zawsze da się to jakoś rozwiązać, np. poprzez adopcję. Uczestnik wybrany przez ekspertki TVN nie poprzestał jednak na pierwszym pytaniu. 

- Czy jesteśmy w stanie wziąć i wychowywać dziecko z domu dziecka? To też by sporo zweryfikowało, nie? - dopytywał w najlepsze wyraźnie zakłopotaną i niechcącą kontynuować tematu partnerkę, dzieląc się z nią swoimi kolejnymi swobodnymi refleksjami. Po chwili Kornelia zabrała głos.

- Może też być tak, że kobieta nie może mieć dzieci, ale facet też może nie mieć dzieci. Ale to już jest… temat odległy - dała do zrozumienia, jednak musiała zmierzyć się z jeszcze jednym, konkretnym pytaniem - czy chodziło jej  o kwestię adopcji, czy bezpłodności. 

- Na dzień dzisiejszy ten i ten - stanowczo skwitowała Kornelia, ucinając dalszą dyskusję. Jak sądzicie, czy Marek rzeczywiście zbyt pośpieszył się z poruszaniem tak głębokich tematów? Dopiero następny odcinek uwielbianego przez widzów show "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyjawi, czy był to tylko jego jednorazowy wyskok. 

Źródło: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN