Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Sanatorium miłości". Czy Natalia i Marek wezmą ślub? Seniorka wzięła sobie do serca radę wnuka
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.09.2022 17:55

"Sanatorium miłości". Czy Natalia i Marek wezmą ślub? Seniorka wzięła sobie do serca radę wnuka

Natalia i Marek
instagram.com/sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium miłości" było dla Natalii i Marka prawdziwą przygodą, która zostawiła w ich życiu trwały ślad. Choć program już się zakończył, wciąż są razem, a w planach mają nawet ślub. Wnuk kobiety nie wydaje się być jednak przekonany, że pośpiech w kwestii małżeństwa to dobre rozwiązanie.

Czy zakochani seniorzy przypieczętują swoje uczucie na ślubnym kobiercu? Nic nie jest pewne, a Natalia zdaje się bardzo polegać na radach swojego wnuka.

"Sanatorium miłości". Niezwykłe uczucie Natalii i Marka

"Sanatorium miłości" to prawdziwy fenomen reality show, który nieoczekiwanie zyskał ogromną popularność wśród widzów TVP. Miłośnicy programu chętnie oglądali kolejne edycje show, w którym seniorzy poszukiwali prawdziwego uczucia.

Wielu z nich je odnalazło - miłość okazała się trwalsza niż wybuch emocji w związku z trwaniem programu. Jednym z przykładów są Natalia i Marek, którzy poznali się w czwartej edycji.

W kwietniu mężczyzna poprosił swoją ukochaną o rękę, ale póki co nie dane jest im jeszcze mieszkać razem. Natalia dorabia w Niemczech, choć od trzech lat jest na emeryturze. Sytuacja finansowa zmusiła ją jednak do znalezienia dodatkowego źródła dochodu.

Jak przyznała w rozmowie z Pomponikiem, już wkrótce na obczyźnie odwiedzi ją jednak Marek, a następnie para ma w planach wspólny powrót do Polski. Czy to oznacza jednak rychły ślub? Niekoniecznie.

Co ze ślubem Natalii i Marka?

- Planujemy razem zamieszkać, ale jeszcze nie wiemy, u kogo, gdzie i kiedy. Może skończy się ślubem? - zastanawiała się Natalia w rozmowie z serwisem.

Po chwili dodała jednak, że kwestia zawarcia małżeństwa nie jest jeszcze tak oczywista, a z pewnością nie będzie się w tej materii spieszyć. Wszystko z powodu wnuka, który zalecił swojej babci ostrożność.

- Wnuczek mi mówi: babciu, nie spiesz się. Muszę go słuchać i działać rozważnie - przyznała ukochana Marka.

Wydaje się jednak, że nawet jeśli związek pary z "Sanatorium miłości" nie zostanie zawarty przed urzędnikiem, nie wpłynie to na łączące ich uczucie. Seniorzy wyglądają przy sobie jak dwa gołąbki i aż miło się na nich patrzy!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl