Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Są razem od 20 lat i mają dzieci, ale Leszek Lichota o ślubie nie chce nawet słyszeć. Ujawnił mocny powód
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 27.10.2023 16:57

Są razem od 20 lat i mają dzieci, ale Leszek Lichota o ślubie nie chce nawet słyszeć. Ujawnił mocny powód

Leszek Lichota Ilona Wrońska
Są razem od 20 lat i mają dzieci, ale Leszek Lichota o ślubie nie chce nawet słyszeć. Fot. Kapif

Leszek Lichota od dwóch dekad tworzy szczęśliwy związek z Iloną Wrońską. Para doczekała się dzieci i stworzyła im ciepły dom, jednak według niektórych do pełni szczęścia brakuje im tylko ślubu. Dlaczego filmowy "Znachor" nie jest zwolennikiem takiego scementowania miłości?

Leszek Lichota i Ilona Wrońska. Gdzie się poznali?

Dla najdłuższych stażem widzów "Na Wspólnej" to pytanie nie jest tajemnicą. Wiadomo bowiem, że Leszek Lichota i Ilona Wrońska wiele lat temu grali w tym samym serialu. On w produkcji wcielał się w poczciwego i skrytego Grzegorza Ziębę, ona zaś grała elegancką i wykształconą Kingę Brzozowską. 

Choć scenarzyści nie przewidywali dla nich wielu wspólnych scen, udało im się spotkać się na planie. Aktorka do tej pory wspomina ten moment, ponieważ właśnie przekonała się, że przez długi czas żyłą w błędzie. Uważała, że nie ma "miłości od pierwszego wejrzenia", lecz gdy spojrzała w oczy swojemu koledze z pracy, ta teza została błyskawicznie obalona.

Nigdy nie wierzyłam w bajeczki o takiej miłości. Jestem poukładaną realistką. Przy pierwszym spotkaniu poczuć, że to jest ta jedyna osoba? Niemożliwe. Tylko że taka historia zdarzyła się między nami - opowiadała na łamach Vivy. Jak potoczyły się dalsze losy tego obiecującego aktorskiego duetu?

Reżyser "Znachora" obejrzał nową wersję filmu i się zaczęło. Nie przebierał w słowach

Leszek Lichota i Ilona Wrońska żyją razem bez ślubu

Leszek Lichota i Ilona Wrońska w 2006 roku świętowali przyjście na świat ich pierwszego potomka. Była to córka Natasza, a po dwóch latach dołączył do niej mały Kajetan. Jakiś czas temu media pisały o tym, że rodzice nie nie zdecydowali się na posłanie pociech do szkoły. W zamian uczą się w domu, co według artystów daje o wiele skuteczniejsze efekty. 

Od momentu premiery nowej wersji filmu "Znachor", w której główną rolę zagrał 46-latek partner i ojciec, para coraz częściej pojawia się w kolorowej prasie. Choć wydaje się, że zakochany i z tak długim stażem, szczęśliwymi dziećmi i dobrą passą zawodową nie wzbudzą żadnych kontrowersji, to taką może okazać się jeden istotny fakt. Mowa o małżeństwie, którego gwiazdor polskiego kina unika jak ognia. Jaki ma powód?

Leszek Lichota nie chce brać ślubu. Ma ważny powód

Leszek Lichota mimo tego, że wraz z Iloną Wrońską uchodzą za dobraną parę i mają za sobą wieloletnie wspólne doświadczenia, nie chce brać ślubu. Uważa, że akt małżeństwa nie jest mu potrzebny, by razem z ukochaną wieść przykładne i stabilne życie. Nigdy nie miał tego w planach i wydaje się wyznawać zasadę, że to ich osobista spraw, o której nie warto dyskutować.

Uważam, że małżeństwo jest instytucją zbędną. Nie daje żadnej gwarancji. Przykład mój i Ilony pokazuje, że można szczęśliwie żyć bez urzędowych papierów. Poza tą jedną sferą jestem naprawdę tradycyjny - cytuje Super Express.

Jak sądzicie, czy Ilona Wrońska uważa podobnie jak jej luby, czy w głębi serca marzy o zamążpójściu? Jedno jest pewne - duet z "Na Wspólnej" nawet bez tego jest przykładem do naśladowania, o który wśród par w polskich show-biznesie naprawdę trudno. 

Leszek Lichota Ilona Wrońska
Są razem od 20 lat i mają dzieci, ale Leszek Lichota o ślubie nie chce nawet słyszeć. Fot. Kapif 
Leszek Lichota Ilona Wrońska
Są razem od 20 lat i mają dzieci, ale Leszek Lichota o ślubie nie chce nawet słyszeć. Fot. Kapif 

Źródło: Super Express, Viva

Tagi: Aktor ślub