Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel poprawiła urodę? Gwiazda wprost oślepia na najnowszym zdjęciu
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 06.12.2023 18:08

Roksana Węgiel poprawiła urodę? Gwiazda wprost oślepia na najnowszym zdjęciu

Roksana Węgiel
KAPiF;Roksana Węgiel poprawiła urodę?

Temat Roksany Węgiel co rusz powraca na nagłówki artykułów, w szczególności poprzez jej wygląd i stylizacje, które niemal za każdym razem niemal elektryzują jej fanów. Tym razem ponownie zrobiło się głośno o wokalistce, a wszystko za sprawą jej nowego wyglądu. Czyżby postanowiła nieco zaingerować w swoją urodę?

Roksana Węgiel coraz śmielej eksperymentuje z wyglądem

Roksana Węgiel swoją karierę sceniczną rozpoczęła jeszcze jako dziecko. Wówczas urzekła swoich fanów nie tylko niesamowitym głosem, ale także rozwijającą się urodą. Młoda wokalistka dorastała niemal na naszych oczach i z podlotka zmieniła się w dorosłą i świadomą swojego wyglądu kobietę.

Młoda piosenkarka ostatecznie porzuciła niewinny styl na rzecz znacznie odważniejszych i momentami kontrowersyjnych kreacji. Jej sceniczne stroje niejednokrotnie wzbudzały w widzach mieszane uczucia, a sama Roksana Węgiel często spotykała się z nieprzyjemnymi komentarzami związanymi z jej wyglądem. Wokalistka chętnie odsłania swoje ciało bądź podkreśla je obcisłymi ubraniami, co nie wszystkim przypadło do gustu.

Tak narzeczony Roksany Węgiel rozpieszcza ukochaną. Zaskoczył ją w środku nocy

Roksana Węgiel związana jest ze starszym od siebie o kilka lat Kevinem Mglejem

Nie tylko aktualny wygląd Roksany Węgiel wzbudza ogromne emocje kontrowersje wśród internautów. Również jej związek jest dla nich niezwykle intrygujący, a zakochani muszą się mierzyć z morzem krytyki. Otóż młoda piosenkarka od dłuższego czasu zaręczona jest z 8 lat starszym od niej Kevinem Mglejem. 

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o planowanym ślubie artystki z ukochanym. Jak podaje portal shownews.pl, ceremonia zaślubin ma się odbyć już w przyszłym roku, a tuż po niej zaplanowane jest wielkie, huczne wesele. Czy to ważne wydarzenie zaważyło na decyzji Roksany Węgiel, by zmienić coś w swoim wyglądzie i nieco poprawić swoją urodę?

Roksana Węgiel poprawiła swoją urodę?

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna w sieci, chętnie zamieszcza materiały związane nie tylko z jej pracą, ale także ze stylizacjami oraz codziennością. Tym razem młoda artystka udostępniła w sieci fotografię wykonaną w aucie. Widać na niej uśmiechniętą gwiazdę, jednak to pewien szczegół przykuł uwagę internatów.

Radosna Roksana Węgiel za zdjęciu, które znalazło się na Instastory zaprezentowała swój uśmiech. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wygląd jej zębów, które niemal olśniewały swoją bielą. To nałożony na fotografię filtr, a może mała interwencja stomatologii estetycznej, by w dniu ślubu wyglądać jeszcze piękniej?

Roksana Węgiel
Instagram @roxie_wegiel; Roksana Węgiel poprawiła urodę?