Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pytanie na śniadanie: Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia
Adrianna Skowron
Adrianna Skowron 19.02.2024 15:32

Pytanie na śniadanie: Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia

Katarzyna Pakosińska
Pytanie na śniadanie: Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia. Fot. KAPiF

Po wielkich zmianach w śniadaniowym programie Telewizji Polskiej pojawia się coraz więcej informacji na temat nowych prowadzących. Jedną z nich jest Katarzyna Pakosińska, która opublikowała niecodzienne zdjęcie. 

Katarzyna Pakosińska i jej ukochany

Swoją miłość Katarzyna Pakosińska odnalazła w Gruzji. To właśnie ten wschodni kraj okazał się być źródłem jej życiowych zmian. Historia tej miłości jest jednak jeszcze ciekawsza, niż się wydaje. 

Gruziński książę nie tylko uratował prezenterce życie, ale także… zakochał się w niej na zabój i to ze wzajemnością. Artystka i Irakli Basilaszwili tworzą szczęśliwą parę do dziś. Z okazji Międzynarodowego Dnia Małżeństwa, Pakosińska wstawiła zdjęcie ze swoim ukochanym. Szczęśliwi zakochani mają co świętować, choć historia ich poznania przyprawia o dreszcze. 

Katarzyna Pakosińska
Pytanie na śniadanie: Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia. Fot. KAPiF
Gwiazda Polsatu dołączy do Pakosińskiej w "PnŚ"? Padło nazwisko

Katarzyna Pakosińska - ulubienica wielu

Katarzyna Pakosińska znana jest ze swojego udziału w Kabarecie Moralnego Niepokoju, z którym współpracowała do 2011 roku. Co ciekawe w 2008 artystka dała się poznać widzom jako uczestniczka projektu “Tańcząca Gruzka”. Wyjechała wtedy do Gruzji, gdzie jak się okazało, jej życie wywróciło się do góry nogami. 

To tam poznała miłość swojego życia i po tylu latach może poszczycić się udanym związkiem. Zanim jednak okazało się, że telewizyjna produkcja wiązać się będzie z tak owocnym związkiem, doszło do prawdziwego dramatu. 

Miłość naznaczona dramatem - Katarzyna Pakosińska mogła umrzeć

W pewnym momencie podczas pobytu za granicą artystka źle się poczuła, a leki dobrane przez lekarza okazały się niewłaściwe. Wybawcą okazał się właśnie przyszły partner Katarzyny Pakosińskiej. Mężczyzna usłyszał niepokojące dźwięki dochodzące z jej pokoju i przystąpił do reanimacji nieznajomej

Historia potoczyła się, jak w prawdziwym romantycznym filmie. Pakosińska jeszcze na lotnisku podziękowała swojemu wybawcy, całując go i wyznając mu uczucia. 

Para zaręczyła się w 2017 roku, a niedługo później wzięli ślub. Teraz prezenterka regularnie publikuje wspólne zdjęcia z ukochanym. 

Tagi: gwiazdy