Rozrywka.Goniec.pl

TikTok.com/qlturalny ; Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單) - Wikimedia Commons - © CC BY-SA 4.0 International.

Pracownik Lidla pokazał co dzieje się w sklepie, gdy nikt nie widzi. Nie wszyscy są zadowoleni

9 Marca 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Pracownik Lidla zdobył się na odwagę i zaczął na TikToku pokazywać, jak wygląda jego codzienność. Filmiki w humorystyczny sposób pokazują pracę w niemieckim dyskoncie, który nieprzerwanie konkuruje z Biedronką. Chociaż niektórzy klienci mogą poczuć się dotknięci nagraniami pracownika Lidla, to nie można odmówić im pomysłu i poczucia humoru.

Pracownik Lidla nagrał TikToki z pracy, to hit internetu

Na TikToku znaleźć można wiele filmów , ale jeden z pracowników Lidla postanowił wykorzystać życie, jako źródło najlepszych żartów. Mężczyzna publikujący pod nickiem „qlturalny” w serii żartobliwych nagrań pokazał swoją pracę w Lidlu. Część nagrań to ukłon w stronę klientów, a część wręcz przeciwnie.

Pracownik Lidla zdecydował się nawet na małą promocję Biedronki . Przez 10 dni podkładał w dyskoncie konkurencji żeton do wózka Lidla i sprawdzał, jak długo jego praktyka zostanie niezauważona. Przy próbie podłożenia 10 żetonu znalazł kartonową wiadomość. “50 zł, dziękuję”. Wszystko wykańczała domalowana czarnym flamastrem Biedronka.

Niemniej to nie te nagrania wzbudziły na TikToku największe emocje. Klienci Lidla trafili na celownik kasjera, który z rozbrajającą szczerością pokazał swoją pracę. Nie obyło się bez przytyku w stronę osób rezygnujących z kas samoobsługowych w Lidlu.

abonament RTV

Pani Alina sumiennie płaciła abonament, a i tak dostała wezwanie od Poczty Polskiej. Musi zapłacić

CZYTAJ DALEJ

Pracownika Lidla drwi z kas samoobsługowych, wszystko wrzucił na TikToka

Na jednym z nagrań pracownika Lidla widać, że dobry humor nigdy go nie opuszcza. W nagraniu opatrzonym wymownym podpisem “dobrej ekipy nie upilnuje”, mężczyzna pojawia się w różnych strojach pracowników Lidla.

Na początku nagrania słyszmy znajomy komunikat “wybierz dostępną opcję”, a wtedy pracownik Lidla podchodzi do głośnika i włącza muzykę. Wtedy się zaczyna. Na nagraniu pojawiają się kolejne “wcielenia” pracownika Lidla wklejone do TikToka w procesie edycji. Wszyscy tańczą, a ż do czasu przyjścia menadżera, który udaje, że rozgania niezdyscyplinowaną obsługę po czym… włącza inną muzykę i sam zaczyna tańczyć.

To jednak nie wszystko. Nagrań z Lidla jest więcej, a sami klienci mogą być zdziwieni luźnym podejściem pracownika sieci niemieckich dyskontów do pracy. Osobny dział nagrań pracownika sklepu dotyczy kas samoobsługowych.

W jednym z nagrań widzimy, jak pracownik Lidla w humorystyczny sposób drwi z klientów, którzy rezygnują z używania kas samoobsługowych, mimo iż kupują tylko jeden produkt. Mężczyzna idący do kasy samoobsługowej “potyka” się o piłeczkę i wlatuje wręcz na taśmę kasy obsługiwanej przez kasjera. 

Nie brakuje również żartów z samego Lidla i ich pracowników. Twórca pokazał na TikToku wyścig do kas samoobsługowych, gdy te wymagają akceptacji pracownika, np. w przypadku alkoholu. Nie obyło się również z mrugnięcia okiem do wszystkich klientów Lidla, którzy nie są w stanie znaleźć właściwych owoców i warzyw. Okazuje się bowiem, że znalezienie opcji zważenia pora nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać.

Klienci Lidla podzieleni nagraniami na TikToku

Części klientów może nie spodobać się film pokazujący to, co pracownicy Lidla robią przy użyciu słuchawek i mikrofonów, które służyć do komunikacji na duże odległości w sklepie. - U was o zawsze profesjonalne podeście, słuchawki i w ogóle - brzmi napis na górze nagrania z TikToka. Widać na nim jak pracownika Lidla imituje rozmowę z klientem, a następnie odwraca się i udaje… małpę. Chwilę później równie zwierzęce odgłosy słychać w jego słuchawce, co sugeruje, że inni pracownicy Lidla dosłownie “porozumiewają” się niczym małpy.

W komentarzach pod nagraniami pracownika Lidla nie brakuje mieszanych opinii. Część z rozbawieniem komentuje nagrania mężczyzny i zwraca uwagę, że dobrze czuje się w Lidlu w czasie zakupów. 

- Widać fajna atmosfera w pracy - stwierdziła komentująca pod jednym z TikToków pracownika Lidla. - Musicie mieć fajny team - napisała jedna z komentujących. Pracownik Lidla opowiedział na te słów i stwierdził, że team to… “stado dzikusów z dzidami”

Nie zabrakło jednak krytycznych uwag pod adresem pracownika Lidla i całej sieci dyskontów w Polsce. Pod nagraniami z TikToka pojawiła się seria skarg i zażaleń. - Dlatego nie chodzę do Lidla, zawsze plotki na słuchawce ważniejsze niż klienci - czytamy pod jednym z nagrań pracownika Lidla.

- Ostatnio przez tę słuchawkę tylko się wkurzałam przy kasie, bo kasjerka ciągle z kimś gadała i nieobsługiwała jak się należy - zauważyła gorzko jedna z internautek. - Tak i zero odpowiedzi na dzień dobry klienta, bo zajęta rozmowa na słuchawce - dodał rozżalonym tonem ktoś inny. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska stanęła w obronie Jana Pawła II. Gwiazda TVP podjęła zdecydowane kroki

CZYTAJ DALEJ
Zatrzymali karawan do kontroli, gdy zajrzeli do środka zamarli. Nie mogli odpuścić, wkroczyli do akcji

Zatrzymali karawan do kontroli, gdy zajrzeli do środka zamarli. Nie mogli odpuścić, wkroczyli do akcji

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Lifestyle

Oto sposób na idealnie czyste okna. Wystarczy użyć szufelki, efekty przerosną wszelkie oczekiwania
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]