Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Potwierdziły się plotki dotyczące Magdy Gessler. Restauratorka trafiła do szpitala, miała operację
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 25.08.2023 15:15

Potwierdziły się plotki dotyczące Magdy Gessler. Restauratorka trafiła do szpitala, miała operację

Magda Gessler
AKPA

Potwierdziły się plotki, które krążyły po tym, jak Magda Gessler nie pojawiła się na Top Of The Top Sopot Festival. Wówczas media zaczęły huczeć, że restauratorka może przebywać w szpitalu. Teraz gwiazda “Kuchennych rewolucji” za pomocą Instagrama poinformowała o tym, co się faktycznie wydarzyło. Okazało się, że Magda Gessler musiała przejść operację.

Tajemnicze zaginięcie Magdy Gessler

Magda Gessler miała być jedną z gwiazd Top Of The Sopot Festival, a widzowie oczekiwali, że zobaczą ją na scenie Opery Leśnej. Impreza muzyczna, trwająca cztery dni, miała być dodatkowo okazją do wypromowania nowej jesiennej ramówki TVN-u. Dlatego też nieobecność restauratorki była dla widzów zaskakująca, ponieważ jest ona wręcz wizytówką stacji. Zaczęto snuć domysły, co mogło być przyczyną jej nieobecności. “Super Express” donosił, że prawdopodobnie Magda Gessler przebywa w szpitalu.

Nowy podatek od stycznia 2024 roku. Zapłacimy wszyscy, z każdym rokiem coraz więcej

Wiadomo, co się stało z Magdą Gessler

Bystre oczy internautów wypatrzyły, że zdjęcia, które zamieszczane są na profilu Magdaleny Gessler, nie są robione i umieszczane na bieżąco, tylko ewidentnie zostały wykonane znacznie wcześniej. Ten fakt zdecydowanie zainteresował fanów restauratorki, którzy byli ogromnie ciekawi, co stoi za jej zniknięciem i próbą udowodnienia, że nic się nie dzieje. 

“Super Express” informował, że za kulisami Top Of The Top Sopot Festival mówiono, że restauratorka trafiła do szpitala. Gdy dziennik skontaktował się z menadżerką Magdy Gessler, nie dowiedział się niczego konkretnego, ponieważ usłyszeli, że “Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych”. Próba kontaktu dziennika z gwiazdą “Kuchennych Rewolucji” spełzła na niczym. Ostatecznie restauratorka zabrała głos w tej sprawie i za pomocą Instagrama wyjaśniła, co się z nią dzieje i dlaczego nie mogła być obecna na Top Of The Sopot Festival.

Magda Gessler wyznała, że musiała przejść operacje

Restauratorka, o którą martwili się fani, postanowiła wyjaśnić swoje nagłe i niespodziewane zniknięcie. Na jej Instagramie tuż po południu w piątek został zamieszczony wpis, w którym wszystko zostało wytłumaczone. Okazało się, że plotki o pobycie w szpitalu są jednak prawdą, a Magdzie Gessler został usunięty wyrostek robaczkowy.

- Tak jak Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć. Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca. Więc niespodziewanie coś, co dotyka młodych, dotknęło też mnie. Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek. Dbajcie o siebie. Kochajcie siebie - napisała Magda Gessler.

Fani restauratorki licznie zaczęli przesyłać w komentarzach życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Informacja o pobycie gwiazdy “Kuchennych rewolucji” wprawdzie zaniepokoiła ich, ale słowa o tym, że “wszystko jest dobrze”, zdecydowanie ich uspokoiły.

“Życzę szybkiego powrotu do zdrowia”, “Wszystkiego dobrego. Ja już mam za sobą taki zabieg”, “Pani Magdo, szybkiego powrotu do zdrowia i działania. Serdecznie pozdrawiam”, “Kocham. Zdrówka, pani Madziu, nasz cudowny, kolorowy ptaku” - możemy przeczytać.