Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tadeusz Sznuk: "Jestem elegancki, mam dobrą opiekę"
Monika Majko
Monika Majko 03.10.2021 20:40

Tadeusz Sznuk: "Jestem elegancki, mam dobrą opiekę"

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
KASIA ZAREMBA/East News

Tadeusz Sznuk od 1994 roku prowadzi teleturniej „Jeden z dziesięciu”, a program ten przyniósł mu ogromną popularność i sympatię widzów. Choć prezenter z mediami związany jest już ponad 50 lat, niechętnie zdradza tajemnice ze swojego życia prywatnego. Niedawno zrobił jednak wyjątek, a jego fani byli zaskoczeni tym, czego się dowiedzieli.

W rozmowie z prowadzącymi „Pytanie na śniadanie” Tadeusz Sznuk zdradził, że na początku emisji teleturnieju „Jeden z dziesięciu” nikt z ekipy programu nie spodziewał się, że będzie on takim hitem i przez tyle lat utrzyma się na antenie. Dziennikarz przyznał także, że duża popularność teleturnieju to zasługa jego uczestników i zdradził ciekawostkę zza kulis.

- Pytania, które im zadaje, znam wcześniej. Zapoznaje się z nimi, czytam je i często skracam - przyznał prezenter.

Tadeusz Sznuk przyznał, że ma opinię „twardego kata”

Gwiazdor zapewnił także, że nigdy nie zdradza treści pytań. Prezenter nie lubi wyjawiać tajemnic ze swojego życia prywatnego, jednak zaskoczył widzów i ujawnił, że ma opinię „twardego kata, który nigdy nie popuści”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Tym, co widzowie cenią najbardziej w prezenterze, jest jego profesjonalizm i elegancja. Tadeusz Sznuk z humorem przyznał także, że zarumienił się, gdy dziennikarz TVP mówił, że jest on wzorem dla młodych i dodał, że wiele od siebie wymaga i nigdy nie jest w pełni usatysfakcjonowany.

- Nie warto udawać, że jest się kimś innym, w życiu i w pracy. A to, że jestem elegancki… mam dobrą opiekę. Może wyglądam dobrze dlatego, że moim makijażem i fryzurą zajmuje się pani, która ma doświadczenie z pracowni konserwacji zabytków? - żartował.

W tym roku Tadeusz Sznuk skończył 78 lat

Tadeusz Sznuk w lipcu tego roku skończył 78 lat, jednak nie wybiera się na emeryturę. W czasie rozmowy z dziennikarzami Telewizji Polskiej przyznał, że marzy o spokojnym świecie i solidnej pracy.

- Tak, żeby na koniec można było powiedzieć, że było w porządku - dodał.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pytanie na śniadanie

Tagi: TVP