Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Gessler sprzedaje faworki po 190 zł. Ocena jednej z klientek nie pozostawia złudzeń
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 25.01.2023 15:45

Magda Gessler sprzedaje faworki po 190 zł. Ocena jednej z klientek nie pozostawia złudzeń

Magda Gessler
Magda Gessler fot. TRICOLORS/East News, Instagram @magdagessler_official

Faworki Magdy Gessler cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Sławy nie przyniósł im jednak smak a wyjątkowo wysoka cena. Za kilogram chrustu w cukierni Słodki Słony trzeba zapłacić aż 190 złotych. Jedna z recenzentek postanowiła sprawdzić, czy przysmak jest wart swojej ceny.

Tik Tokerka testuje faworki Magdy Gessler

Faworki to jeden z przysmaków, którym Polacy najchętniej zajadają się podczas karnawału. Słodkości można przygotować samemu, kupić w cukierni lub w lokalach gastronomicznych. Te prześcigają się w promocjach by zachęcić jak najwięcej klientów do zakupu.

Faworki można również nabyć w cukierni należącej do Magdy Gessler. Nie każdy będzie jednak mógł sobie pozwolić na skorzystanie z oferty restauratorki. Za kilogram chrustu w Słodki Słonym trzeba bowiem zapłacić aż 190 złotych.

Smak wyjątkowo drogich faworków Magdy Gessler postanowiła sprawdzić Agnieszka z tiktokowego profilu @AGATESTUJE_. Kobieta zwróciła uwagę na połysk słodkości, które według sprzedawczyni zostały posypane srebrem. Przysmak nie wzbudził jednak zachwytu u recenzentki. Oceniła je na 7 punktów z 10 możliwych.

- Jeżeli chodzi o jedzenie to nie usłyszycie ode mnie, że coś jest za drogie, bo wiadomo jakość kosztuje. Jednak po tych faworkach w cenie 190 zł za kilogram spodziewałam się bardziej delikatnego i mniej zbitego ciasta [...] Po takiej cukierni spodziewałam się czegoś więcej - powiedziała.

@wyzszy_instytut_smaku

♬ Mozart 's a Little Night Music - Classical Music

Na temat słynnych faworków Magdy Gessler wypowiedzieli się również internauci. Wielu z nich nie szczędziło restauratorce gorzkich słów.

- Ja wszystko rozumiem, ale faworki są z 5 składników na miłość boską… Za co tu płacić AŻ 190 zł? - zapytała jedna z internautek. - Za te faworki dałabym maksymalnie 30 zł - stwierdziła kolejna.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!