Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz stalkuje Macieja Kurzajewskiego? Kobieta Petarda odpowiedziała na zarzut

14 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Paulina Smaszcz już jakiś czas temu usłyszała od internautów, że nie pogodziła się z rozpadem wieloletniego małżeństw z Maciejem Kurzajewskim i powinna udać się na terapię do psychologa. Na takie propozycje samozwańcza 'Kobieta Petarda' reagowała słowną agresją. Kolejne tygodnie mijają, a ona dalej uporczywie wyjawia intymne szczegóły z życia eksmęża. Jedna z internautek zarzuciła nawet, że Smaszcz dopuszcza się w stosunku do niego stalkingu. Reakcja była natychmiastowa.

Paulina Smaszcz ma obsesję na punkcie Macieja Kurzajewskiego?

Zdekonspirowanie romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, opisywanie w sieci, jak słabym jest ojcem i jak zignorował dorosłych synów na rzecz kochanki, zarzucanie mu kłamstw i skakania z kwiatka na kwiatek to tylko część żali, jakie żywi Paulina Smaszcz do mężczyzny, z którym przez wiele lat wspólnie dzieliła życie.

49-latka ma mu za złe o wiele więcej, w mediach dopuszcza się delikatnych szantaży i radzi mu, co powinien zrobić, aby zaprzestała opowiadania o nim "gdzie popadnie". Doszło nawet do dość osobliwej sytuacji, w której nagranie dotyczące Macieja Kurzajewskiego udostępniła pod domem jego matki, do której wybrała się pod pretekstem walki o psa.

Te wszystkie zdarzenia jednoznacznie wskazują, że Paulina Smaszcz nie jest osobą zbyt szczęśliwą, a w meandrach jej wyobraźni kłębią się kolejne niezbadane myśli o przeszłości, którymi ochoczo dzieli się w Internecie. Kiedy znudzą się jej kąśliwe uwagi na temat ukochanego, który już układa sobie życie na nowo? Tego nie wie zapewne nawet sama zainteresowana.

Paulina Smaszcz stalkuje Macieja Kurzajewskiego? Zareagowała w swoim stylu

Wspomniane nagranie spod domu matki gwiazdora "PnŚ" nie spodobało się wirtualnej społeczności, a jedna z obserwujących zasugerowała nawet, że zachowanie autorki zahacza o paragraf.

- Czy takie zachowania nie nazywają się przypadkiem STALKINGIEM? Na miejscu eksmęża zgłosiłabym sprawę na policję – napisała na Instagramie, a jej komentarz w krótkim czasie polajkowało prawie dwieście osób.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Paulina Smaszcz tym razem ograniczyła się jedynie do emotikonek. W kontrze do oskarżeń wysłała multum roześmianych buziek.

paulina smaszcz
fot. Instagram @paulina.smaszcz

Wygląda na to, że samotna bohaterka tabloidów lubująca się w recenzowaniu udanych związków innych ludzi zupełnie nie przejmuje się krytyką. Jak myślicie, tak trzeba żyć, czy rzeczywiście ma kłopoty, które leczy w tak niesforny sposób?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]