Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Oliwia Bieniuk komentuje odpadnięcie z "Tańca z gwiazdami"
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 19.10.2021 11:12

Oliwia Bieniuk komentuje odpadnięcie z "Tańca z gwiazdami"

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Facebook „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Oliwia Bieniuk po odpadnięciu z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, co czuje po przegranej. Młoda gwiazda przyznała, że koniec przygody z tanecznym show stanowi dla niej duży powód do przykrości. Zdradziła także plany na najbliższą przyszłość.

Niestety Oliwia Bieniuk odpadła z półfinału „Tańca z gwiazdami” i to w dniu niezwykle wyjątkowym, ponieważ w poniedziałek 18 października obchodziła swoje 19. urodziny. Młoda celebrytka zrobiła wszystko, by dostać się do finałowego etapu. By wyłonić zwycięzców, konieczna okazała się dogrywka. Ostatecznie jednak córka Ani Przybylskiej musiała uznać wyższość rywali.

Pożegnalny odcinek Oliwii Bieniuk w „Tańcu z gwiazdami” na długo pozostanie w pamięci widzów. Podczas półfinału doszło do wielu poruszających scen. Ojciec Oliwki, który na Instagramie życzył jej powodzenia w rywalizacji, po werdykcie nagle wszedł na scenę i wręczył kochanej córce bukiet kwiatów. Wcześniej z okazji urodzin gwiazda otrzymała tort z płonącymi świeczkami na oczach tysięcy widzów.

Oliwia Bieniuk szczerze o odpadnięciu z „Tańca z gwiazdami”

Po pożegnaniu Oliwii Bieniuk z „Tańcem z gwiazdami” córka Ani Przybylskiej porozmawiała z redakcją portalu Pomponik.pl. Nastolatka nie ukrywała, że bardzo liczyła na wejście do finału. Ostateczny werdykt wywołał w niej głębokie poczucie smutku i żalu. Nic dziwnego, ponieważ Oliwka wiele tygodni poświęciła na ciężkie treningi, wylewając litry potu, by osiągnąć cel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jest mi przykro, jest mi smutno. Gdzieś tam była ta nadzieja, że dojdziemy do tego finału, ale jednak spodziewaliśmy się, że możemy odpaść. Byliśmy przygotowani – przyznała na łamach serwisu Pomponik.pl.

Wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu zaznaczyła, że choć smak porażki jest bardzo gorzki, to wiele się nauczyła dzięki udziałowi w tanecznym show. Po przygodzie z programem czuje się przede wszystkim silniejsza – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To była też prawdziwa lekcja cierpliwości.

Przede wszystkim cierpliwości, do niektórych spraw. Samodzielności, wytrwałości psychicznej, fizycznej i emocjonalnej – stwierdziła córka Ani Przybylskiej.

Po przygodzie z „Tańcem z gwiazdami” Oliwia Bieniuk wyjeżdża z Warszawy

Koniec przygody z „Tańcem z gwiazdami” oznacza też dla Oliwii Bieniuk pożegnanie ze stolicą. Warto przypomnieć, że na czas transmisji programu córka Ani Przybylskiej przeprowadziła się do Warszawy, by móc regularnie stawiać się na profesjonalnych treningach oraz próbach do odcinków tanecznego show.

Oliwka zdradziła w rozmowie z dziennikarzami, że teraz zamierza wrócić do rodzinnej Gdyni. Bardzo możliwe, że młoda gwiazda jeszcze wróci do stolicy, ponieważ – jak sama twierdzi – w tym mieście jest więcej możliwości.  Zasugerowała, że w przyszłości być może zamieszka w Warszawie.

– Wracam. Wrócę może, ale zobaczymy. Tu jest więcej możliwości, więcej ofert. Fajnie byłoby tu mieszkać – zdradziła.

Łzy i lawina wiadomości po odpadnięciu Oliwii Bieniuk z „Tańca z gwiazdami”

Fakt, że Oliwia Bieniuk odpadła z „Tańca z gwiazdami”, okazał się ogromnym rozczarowaniem dla jej fanów. Jak się okazało, zaraz po przegranej córka Ani Przybylskiej otrzymała mnóstwo wiadomości, w których widzowie składali jej życzenia i dziękowali za to, co pokazywała w każdym z odcinków show.

W trakcie tak emocjonującego półfinału nie mogło zabraknąć łez. Nastoletnia gwiazda najpierw zdmuchnęła urodzinowe świece, a zaraz później się rozpłakała ze wzruszenia. Wówczas doszło też do małej wpadki. Ogień świeczek stał się tak duży, że Paulina Sykut-Jeżyna musiała na chwilę odłożyć tort.

Warto przypomnieć, że dla pozostałych uczestników nadal toczy się walka o Kryształową Kulę. Długo wyczekiwany finał odbędzie się już za tydzień 25 października. O ostateczne zwycięstwo rywalizować będą Kajra oraz Piotr Mróz. To oni wraz z partnerami otrzymali więcej głosów SMS. Zapowiedziano też gościa specjalnego. Przed widzami we własnej osobie wystąpi Doda.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik.pl; Facebook