Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" ma piękną żonę. Mało kto wie, jak wygląda. Dlaczego ją ukrywa?!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 22.01.2024 20:15

Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" ma piękną żonę. Mało kto wie, jak wygląda. Dlaczego ją ukrywa?!

KAPiF, Robert El Gendy ma piękną żonę
Fot. KAPiF, Robert El Gendy ma piękną żonę

Już wszyscy wiedzą, że w “Pytaniu na śniadanie” pojawili się nowi prowadzący. Na antenie porannego pasma Telewizji Polskiej zobaczyć możemy m.in. Klaudię Carlos oraz towarzyszącego jej Roberta El Gendy. Para cieszy nie tylko oczy, ale również uszy. Do tego świetnie radzą sobie przed kamerami, a stres w ogóle nie jest po nich widoczny. Jak jednak wygląda ich życie prywatne? Oboje skrzętnie ukrywają swoich partnerów i niezwykle rzadko pokazują się z nimi na eventach branżowych. A szkoda, bo żona Roberta to niebywała piękność!

Nowy prowadzący, czyli Robert El Gendy wraca

Co ciekawe Robert El Gendy miał już okazję kilka lat temu prowadzić właśnie “Pytanie na śniadanie”. Później wycofał się nieco z celebryckiego życia, jednak nie zrezygnował ze współpracy ze stacją TVP. Po latach powrócił na stanowisko prowadzącego jeden z najchętniej oglądanych programów.

Przy okazji na tapet wzięte zostało także życie prywatne dziennikarza. Mężczyzna strzeże go jak lew, jednak zdarzyło mu się pojawić z żoną na ściance. Było to jednak lata temu. Kobieta idealnie do niego pasuje, jednak życie medialne, jak widać, nie jest dla niej.

Wiekopomna chwila w życiu Ralpha Kamińskiego! Po prawie 5 latach dokonało się coś spektakularnego

Jak poznali się Agata i Robert?

Robert i Agata El Gendy są parą od ponad dekady. Nie jest jednak pewne od kiedy dokładnie się ze sobą spotykają. Tak jak wspominaliśmy, nowy prowadzący “Pytanie na śniadanie” trzyma swoje życie prywatne z dala od blasku fleszy. Według niektórych informacji dostępnych w sieci można doczytać się, że w 2009 roku doszło do zaręczyn. Co ciekawe, również data ślubu nie jest znana, a obrączki również są ukrywane przez małżonków.

Jest to zatem jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. To się może jednak niebawem zmienić, patrząc na to, jaką popularność już zyskuje Robert.

KAPiF, Robert i Agata El Gendy na imprezie

Jak wygląda Agata El Gendy?

Żona Roberta El Gendy to prześliczna brunetka i szczupłej sylwetce. Kobieta towarzyszyła znanemu małżonkowi w kilku oficjalnych wydarzeniach, ale widać, że woli schować się w cieniu. Do tego próżno szukać jej fotek w mediach społecznościowych mężczyzny.

KAPiF, Robert i Agata El Gendy na imprezie
Fot. KAPiF, Robert i Agata El Gendy na imprezie

Myślicie, że już niebawem się to zmieni i para będzie częściej razem pozować? Chcielibyście dowiedzieć się o nich więcej?

Robert i Agata El Gendy na imprezie
Fot. KAPiF, Robert i Agata El Gendy na imprezie