Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowe fakty w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Prokuratura właśnie przekazała informacje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.02.2023 15:50

Nowe fakty w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Prokuratura właśnie przekazała informacje

Mateusz Murański
Youtube.com/MistrzGry

Mateusz Murański zmarł 8 lutego w swoim mieszkaniu w Gdyni. Jak przekazano, ciało 29-letniego sportowca odkrył członek jego rodziny. W rozmowie z portalem "Super Express" prokuratura informowała ostatnio, że konieczne było przeprowadzenie toksykologii, aby ustalić szczegółowe okoliczności zgonu.
 

Nowe informacje w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego

Śmierć Mateusza Murańskiego była ogromnym zaskoczeniem dla całej społeczności freak fightowej. Młody, zaledwie 29-letni zawodnik, wydawał się okazem zdrowia. Od początku sprawą zajmuje się prokuratura, która bada okoliczności śmierci zawodnika FAME MMA.
 

Eleni po morderstwie córki przeżyła gehennę. Przetrwała dzięki ukochanemu

Ciało zawodnika MMA poddano sekcji

- O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyny śmierci zostaną ustalone po sekcji zwłok - powiedziała prok. Grażyna Wawryniuk.
 

Pogrzeb Mateusza Murańskiego

Teraz oficjalnie przekazano, że przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Aby ustalić, co dokładnie do niej doprowadziło, niezbędna okazała się sekcja zwłok. Jak już wiadomo, ciało zostało jej poddane, a zwłoki zostały przekazane rodzinie. Wydano również zgodę na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej Mateusza Murańskiego.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: Super Express