Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowa para w "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie doskonale znają uczestniczkę z innego show. Poznajecie?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.11.2023 13:08

Nowa para w "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie doskonale znają uczestniczkę z innego show. Poznajecie?

Gogglebox. Przed telewizorem
kadr programu "Gogglebox. Przed telewizorem" prod. TTV; Instagram @gogglebox.ttv.pl; Nowa para w "Gogglebox. Przed telewizorem"

“Gogglebox. Przed telewizorem” już od kilku lat nieustannie bawi widzów. Program ten pomógł wylansować się wielu celebrytom, którzy ze swojej rozpoznawalności wyciskają, ile tylko są w stanie. Wśród stałych uczestników pojawiły się dwie nowe twarze. Znacie ich z innego formatu emitowanego na TTV.

"Gogglebox. Przed telewizorem" nieustannie cieszy się popularnością

Pod koniec sierpnia, po krótkiej, wakacyjnej przerwie, powrócił na anteny TTV uwielbiany przez widzów “Gogglebox. Przed telewizorem”. Doczekał się już 19. edycji, co może tylko potwierdzać, że widzowie z ogromną chęcią w poniedziałkowe wieczory zasiadają przed ekranami, by obejrzeć nowe odcinki formatu.

“Gogglebox. Przed telewizorem” jest oparty na brytyjskim formacie All3Media International, gdzie członkowie rodziny, pary lub grupy przyjaciół w przezabawny sposób komentują wybrane programy telewizyjne i wydarzenia z kraju oraz ze świata, które w ostatnim czasie miały miejsce.

Format ten okazał się furtką do show-biznesu dla wielu uczestników. To właśnie dzięki niemu widzowie usłyszeli o m.in. Sylwii Bombie, Agnieszce Kotońskiej czy Dominiku Abusie.

A jednak to prawda o rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox". O tym, co wyszło, będzie dziś głośno w całej Polsce

Nowi uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Niektórzy z uczestników “Gogglebox. Przed telewizorem” na ekranach naszych telewizorów zagościli na dłużej, inni po pewnym czasie znikali z wizji. Niemal każda z tych osób spotkała się z ciepłym odbiorem widzów, zyskując przy tym ich sympatię.

Obecnie do ekipy zasiadającej przed telewizorami dołączyła nowa para. Choć to jest ich debiut w “Gogglebox. Przed telewizorem”, to jednak widzowie znają ich z innej produkcji emitowanej na TTV, w której widzowie byli świadkami walki kobiety o siebie. 

Nowa para w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Podczas najnowszego, poniedziałkowego odcinka “Gogglebox. Przed telewizorem” widzowie mieli okazję zobaczyć nową parę, która pojawiła się w programie. Jest to Agnieszka Barton-Michel, która do tej pory wystąpiła w innej produkcji TTV oraz jej mąż Michał. Kobieta jest bohaterką “Kanapowczyń”, gdzie wylewając siódme poty, walczyła o wymarzoną sylwetkę.

Ten pomysł bardzo spodobał się widzom, którzy na oficjalnym koncie “Gogglebox. Przed telewizorem” nie kryli swojego zadowolenia, że lubianą parę będą mogli oglądać w kolejnym programie. Zostawili dla nowych uczestników mnóstwo dopingujących komentarzy.

  • Już nie możemy się doczekać. Agnieszka i Michał na pewno dadzą czadu.
  • Ale super. Jesteś tak pozytywna, zawsze śmiałam się oglądając “Kanapowczynie”.
  • Super. Bardzo pozytywna i wyrazista kobitka.
  • Aga i Michał nowi, a już dają czadu, super.
  • Super. Oglądam i pasują cudownie do tego programu, mega beka z nimi. Po prostu są sobą.

Źródło: plotek.pl