Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Janoszek bez pieniędzy i dachu nad głową. Przed nią wielkie wyzwanie na oczach tysięcy widzów
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 05.12.2023 21:24

Natalia Janoszek bez pieniędzy i dachu nad głową. Przed nią wielkie wyzwanie na oczach tysięcy widzów

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek bez pieniędzy i dachu nad głową/KAPIF

O Natalii Janoszek cała Polska usłyszała, gdy przedstawiono ją jako "Polkę, która podbiła Bollywood". Dopiero po czasie się jednak okazało, że jej zagraniczna kariera została nieco podkoloryzowana, a nikt specjalnie nie próbował jej weryfikować - dopiero Krzysztof Stanowski zadał sobie nieco trudu, aby sprawdzić, ile prawdy jest w doniesieniach o podboju Indii. Po tym Natalia Janoszek jakby zapadła się pod ziemię.

Natalia Janoszek bez dachu nad głową i pieniędzy. Czeka ją mnóstwo wyzwań

To dość niezwykłe, aby aktorka zrobiła karierę na podstawie... zmyślonych doniesień o karierze "gdzieś". Krzysztof Stanowski dogłębnie zweryfikował historie, które opowiadała Natalia Janoszek i wypunktował wszelkie nieścisłości oraz "lekkie naciągnięcia" faktów. Co zrozumiałe, aktorka nieco zniknęła z przestrzeni publicznej i wiele osób było przekonanych o tym, że to koniec jej "już nie całkiem wymyślonej" kariery.

Natalia Janoszek przez lata utrzymywała, że jest wielką gwiazdą Bollywood, a jej historie podważono względnie niedawno. Gdy wszystkim wydawało się, że popularny dziennikarz wbił ostatni gwóźdź do trumny jej sławy, aktorka powstała niczym feniks z popiołów.

Jak donoszą media, najbliższe miesiące nie będą łatwe dla "Gwiazdy Bollywood", która będzie walczyć o przetrwanie, pozbawiona dachu nad głową, pieniędzy i... telefonu.

Natalia Janoszek tym razem zagrała główną rolę. Bollywoodzka aktorka w objęciach mumbajskiego gwiazdora

"Gwiazda Bollywood" znów w telewizji. Jej kariera się odrodzi?

"Polka, która podbiła Bollywood", modelka, tancerka i wokalistka dzięki sprawnie uszytej historii zdołała się przebić w polskim show-biznesie i zyskać rozpoznawalność. Paradoksalnie, choć dokument Krzysztofa Stanowskiego zrobił z niej "kłamczuchę", to wyrył jej nazwisko w polskich mediach jeszcze głębiej, niż dotychczas. Niszcząc karierę aktorki, która zdobyłą popularność na zmyślonej karierze... otworzył jej drzwi do prawdziwej kariery. Aktorka zadebiutuje bowiem w nowym show TVN - "Królowa przetrwania".

Po skandalu z udziałem Natalii Janoszek jej nazwisko zyskało jeszcze większą rozpoznawalność i w zasadzie jedynie kwestią czasu było to, kiedy ktoś postanowi wykorzystać je do promocji. Wygląda na to, że wyścig ten wygrał TVN, który z byłej uczestniczki "Tańca z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowił zrobić uczestniczkę swojego nowego reality-show.

Natalia Janoszek zmierzy się z innymi celebrytkami w nowym reality show

Natalia Janoszek została uczestniczką nowego programu, który już pod koniec roku będzie można zobaczyć na platformie Player i w TVN7. "Gwiazda Bollywood" pojawi się w "Królowej przetrwania", gdzie będzie walczyć z innymi celebrytkami w tajlandzkiej dżungli. Kobiety będą musiały przeżyć bez jedzenia, bez pieniędzy, bez telefonów i dachu nad głową.

Jak donoszą media, oprócz Natalii Janoszek w reality show zobaczymy także wnuczkę Leszka Millera, czyli Monikę Miller, zwyciężczynię "Top Model" Klaudię Nieścior, pisarkę Edytę Folwarską, blogerkę Klaudię Klimczyk, czyli popularną "Mamę na obrotach", Martę Linkiewicz oraz uczestniczki i zwyciężczynie takich programów jak "Hotel Paradise" czy "Love Island". Jesteście ciekawi?