Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Natalia Janoszek tym razem zagrała główną rolę. Bollywoodzka aktorka w objęciach mumbajskiego gwiazdora
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.11.2023 19:40

Natalia Janoszek tym razem zagrała główną rolę. Bollywoodzka aktorka w objęciach mumbajskiego gwiazdora

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek tym razem zagrała główną rolę. Fot. Kapif

Natalia Janoszek po długiej nieobecności wróciła do mediów społecznościowych, gdzie zaprezentowała się w objęciach mumbajskiego gwiazdora. To może oznaczać, że planuje powrót do show-biznesu w wielkim stylu. Czy tym razem się uda? Szczegóły jej nowego przedsięwzięcia nie pozostawiają wątpliwości.

Kariera Natalii Janoszek pod lupą Krzysztofa Stanowskiego

Natalia Janoszek robiła w Polsce dynamiczną karierę, występowała w topowych programach i udzielała wywiadów, w których jawiła się jako największa polska gwiazda w Bollywood. Rzekome dokonania poddał pod lupę Krzysztof Stanowski, który na przechwałkach uczestniczki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zostawił suchej nitki.

Dziennikarz oskarżył artystkę o wyrachowane naciąganie faktów i wyolbrzymianie swoich rzekomych dokonań. 33-latka wystąpiła na drogę sądową, jednak były członek Kanału Sportowego był nieprzejednany i opublikował w sieci dwugodzinny film kompromitujący nie tylko samą zainteresowaną, ale także media, które nie bazowały na sprawdzonych źródłach i nie sprawdzały przekazywanych im informacji. Jak ta historia wpłynęła na jej karierę?

Biedronka zakpiła z Natalii Janoszek? Nowy spot reklamowy robi furorę w sieci

Natalia Janoszek zniknęła z show-biznesu

Natalia Janoszek po opublikowaniu przez Krzysztofa Stanowskiego uderzających w nią materiałów postanowiła zniknąć z sieci. Wyjechała za granicę, dzieląc się jedynie sporadycznymi kadrami ze swoich egotycznych podróży po luksusowych hotelach.

Od momentu, w którym jej zawodowa przyszłość stanęła na włosku, minęło już trochę czasu, a emocje zdążyły okrzepnąć. Uznała zatem za stosowne, by znów o sobie przypomnieć. Wybrała sprawdzony sposób, czym zaintrygowała fanów. Czyżby modelka, miss, piosenkarka, aktorka, niedoszła polityczka, tancerka i prezenterka podczas tajemniczej nieobecności pracowała na planie zdjęciowym? Jej ostatnia relacja definitywnie na to wskazuje.

Natalia Janoszek zagrała główną rolę. Gdzie wystąpiła?

Natalia Janoszek podzieliła się z obserwującymi kadrami z teledysku do utworu "Munda Jattan Da" z muzycznego dorobku Yasha Wadalisa. Widać na nich, jak na tle skąpanej w słońcu plaży aktorka ubrana w krwistoczerwoną sukienkę oddaje się romantycznym uniesieniom, trwając w objęciach piosenkarza. 

Materiał na platformie YouTube (gdzie trafił 11 listopada) wyświetlono już niemal 170 tysięcy razy. Niestety, towarzyszący jej wokalista może pochwalić się jedynie 2,5 tys. subskrybentów.

"Munda Jattan Da” Yasha Wadali to pełna humoru piosenka w języku pendżabskim, która oddaje entuzjazm i pewność siebie kojarzone z kulturą Jatt. Yash Wadali, znany ze swojego dynamicznego stylu muzycznego, wnosi do tego utworu świeży i energiczny klimat, dzięki czemu warto go wypróbować - do wyboru dla tych, którzy lubią żywą muzykę pendżabską - czytamy w opisie kilkuminutowego filmu. 

Jak sądzicie, czy Natalia Janoszek ma powody do radości i może z podniesioną głową wrócić do ojczyzny jako pełnoprawna gwiazda hinduskiego rynku muzycznego? Złośliwi internauci, którzy nie mogą zapomnieć jej wcześniejszych przechwałek, już zacierają ręce.

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek tym razem zagrała główną rolę. Fot. Instagram @nataliajanoszek