Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Nasz nowy dom". Artur Witkowski niespodziewanie odszedł z programu. Poznaliśmy powód jego decyzji
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 21.10.2022 20:50

"Nasz nowy dom". Artur Witkowski niespodziewanie odszedł z programu. Poznaliśmy powód jego decyzji

Artur Witkowski
Artur Witkowski https://www.instagram.com/arturwitkowskiofficial/

Kierownik budowy programu "Nasz nowy dom" nagle wycofał się z udziału w produkcji, nie podając przyczyny swojego odejścia. Powód decyzji kolegi z ekipy remontowej postanowiła zdradzić architektka, Martyna Kupczyk.

Martyna Kupczyk o odejściu Artura Witkowskiego

"Nasz nowy dom" to program oparty na amerykańskim formacie "Dom nie do poznania". Ekipa remontowa na czele z Katarzyną Dowbor przeprowadza totalne metamorfozy domów, które często są w opłakanym stanie i nie nadają się do zamieszkania. Bohaterowie programu to zazwyczaj biedni lub niepełnosprawni ludzie z ogromnym bagażem doświadczeń życiowych, których nie stać na opłacenie remontu z własnej kieszeni.

Przez wiele edycji popularnego show kierownikiem budowy był Artur Witkowski, który jakiś czas temu poinformował fanów, że jego przygoda z programem właśnie dobiegła końca. Choć mężczyzna nie podał powodu rezygnacji ze współpracy z produkcją, fani doszukiwali się zdrowotnych powodów takiej decyzji. Teraz przyczynę odejścia szefa budowy zdradziła jego programowa koleżanka, Martyna Kupczyk.

Architektka, która z programem związana jest od początku emisji rozwiała wszelkie wątpliwości i potwierdziła, że kierownik budowy miał problemy zdrowotne. Choć programowa ekipa doskonale wiedziała o kłopotach mężczyzny, decyzja o jego odejściu bardzo ich zaskoczyła. Mimo wszystko okazali mu wyrozumiałość i mocno trzymają za niego kciuki. Martyna Kupczyk zaznaczyła również, że jej były współpracownik obecnie czuje się dobrze, co z pewnością uspokoiło zmartwionych fanów.

Z kolei drugi kierownik budowy programu "Nasz nowy dom" bierze właśnie udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Choć wiele osób nie wróżyło Wiesławowi Nowobilskiemu długiej kariery w show, udało mu się pokonać znaczną część par i trafić do półfinału. Kto wie, może to właśnie on wygra wyścig o Kryształową Kulę. Tymczasem mężczyzna może liczyć na ogromne wsparcie ekipy programu "Nasz nowy dom", która kibicuje mu z widowni.

Brakuje Wam Artura Witkowskiego w programie "Nasz nowy dom"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: