Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Naprawdę to założył! Michał Szpak świętuje ”chrystusowe 33” w stroju, który oburzył fankę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.11.2023 08:38

Naprawdę to założył! Michał Szpak świętuje ”chrystusowe 33” w stroju, który oburzył fankę

Michał Szpak
Michał Szpak świętuje ”chrystusowe 33” w stroju, który oburzył fankę. Fot. Instagram @michal_szpakofficial

Michałowi Szpakowi nie można odmówić kreatywności, którą kolejny raz pochwalił się z okazji swoich 33. urodzin. Piosenkarz pokazał w sieci, w jakim stroju wchodzi w chrystusowy wiek. Niestety, tym razem fantazja nieco go poniosła. A przynajmniej tak uważa fanka, która o swoim oburzeniu dała znać w sekcji komentarzy. Zadała jubilatowi jedno wymowne pytanie.

Michał Szpak obchodzi 33. urodziny

Michał Szpak to artysta, którego piętrzące się wokół kontrowersje napędzają do intensywnej pracy. Od początków swojej kariery stawiał na unikalny wizerunek, jednak c czasem wyzywające stroje, buty na wysokim obcasie i wyrazisty makijaż przestały dziwić, a fani przyzwyczaili się do tego wizerunku. 

Wokalista postanowił zatem zaskoczyć internautów jeszcze bardziej. Uznał, że 33 urodziny są ku temu doskonałą okazją. Udostępnił na Instagramie fotografię, która wywołała wśród nich mieszane uczucia. Jak się zaprezentował?

Michał Szpak zaskoczył stylizacją, całą uwagę skupił jeden element

Kontrowersyjny strój Michała Szpaka. "Chrystusowe 33"

Można przypuszczać, że Michał Szpak wybierając strój i scenerię na urodzinową imprezę mocno inspirował się obrazem Leonarda Da Vinci pt. "Ostatnia wieczerza" oraz ubiorem, w jakim najczęściej pokazywany jest w różnych dziełach Jezus Chrystus. Mowa o długiej i zachowanej w brzoskwiniowym odcieniu szacie przewieszonej przez jedno ramię charakterystycznej dla dawnej ludności Bliskiego Wschodu.

Były juror "The Voice of Poland" w takiej kreacji pozował w pomieszczeniu z dużym stołem, przekąskami i świecami w menorach. Również podpis okraszający ten kadr nie pozostawił wątpliwości co do źródła tych wizualnych porywów.

Chrystusowe 33. W ten nowy etap wchodzę z marzeniem na dłoni pt. "Nadwiślański mrok" - napisał na Instagramie. W sieci momentalnie zawrzało i nie obyło się bez mocnych słów. Szczególnie obuzyła się jedna fanka. Co zarzuciła swojemu (byłemu?) idolowi?

Oburzona fanka ostro do Michała Szpaka. "Może powinieneć mieć na imię Hipokryzja"?

Michałowi Szpakowi udało się osiągnąć swój cel i zwrócić na siebie uwagę wirtualnej społeczności. Pod nietypowym zdjęciem pojawiły się nie tylko urodzinowe życzenia i gratulacje dotyczące modowej odwagi, ale także bardziej impulsywne słowa oceniające nawiązanie do religii.

Wyglądasz przepięknie. Wiek i wygląd idealnie "chrystusowy". Michał, odważnie, tak, jak do tej pory. Dbaj o siebie, piękna duszo

O Dżizas! No w końcu wiek zobowiązuje. Spełnienia najskrytszych marzeń

Wszystko fajno, najlepszego, ale gdzie są apostołowie? 

To jest szydzenie z wiary. Czego tu zazdrościć… - czytamy w mediach społecznościowych.

Swoją opinię wyraziła także internautka, której post Michała Szpaka najwyraźniej nie przypadł do gustu. Jako przedstawicielka Kościoła Katolickiego poczuła się urażona i zarzuciła piosenkarzowi hipokryzję.

A dlaczego nie pożebrałeś się za Mahometa? Oczekujesz szacunku dla osób LGBT, a sam szydzisz z czyjejś wiary? Gdzie Twoja tolerancja i poszanowanie praw drugiego człowieka? Może zamiast Michał powinieneś mieć na imię Hipokryzja? - spytała buńczucznie. Na razie odpowiedzi od jubilata brak. Jak sądzicie, jej zbulwersowanie było uzasadnione?

Michał Szpak komentarz
Michał Szpak świętuje ”chrystusowe 33” w stroju, który oburzył fankę. Fot. Instagram @michal_szpakofficial