Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W Lidlu w pierwszą niedzielę handlową niewiarygodne przeceny
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.01.2024 07:26

W Lidlu w pierwszą niedzielę handlową niewiarygodne przeceny

Lidl
Goniec.pl/lidl.pl; W Lidlu w pierwszą niedzielę handlową niewiarygodne przeceny. Fot.

Pierwsza w 2024 roku niedziela handlowa zbliża się wielkimi krokami, a Lidl nie zamierza przepuścić takiej okazji. Przygotowano przeceny, które skutecznie zachęcą klientów do zakupów. O tym obniżkach warto wiedzieć wcześniej, by nie dać się zaskoczyć.

Promocje w Lidlu - na co warto zwrócić uwagę?

Zimowa aura wzmaga apetyt, a w przygotowaniu szybkich przekąsek doskonale sprawdzi się grill kompaktowy od producenta Silver Crest. W urządzeniu można przygotowywać panini, warzywa, sery i inne wiktuały, które w trakcie długich wieczorów smakują obłędnie. Aby zafundować sobie takie przyjemności, należy wysupłać z portfela jedynie 79 złotych. 

Na kwotę o połowę mniejszą w Lidlu wyceniony został popularny opiekacz do kanapek wyposażony w specjalną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Koszt to 39,99 zł. To o 10 zł mniej, niż wcześniejsza regularna cena, a zatem okazja jest przednia. To jednak dopiero początek rabatów, obok których trudno obejść się smakiem. 

Lidl
lidl.pl; W Lidlu w pierwszą niedzielę handlową niewiarygodne przeceny
Okazje w Biedronce. Zauważyliśmy cenę żelazka i aż usiedliśmy

Promocje w Lidlu - to może się przydać

Podczas wybierania kuchennych gadżetów warto rozważyć także ten niezbędnik. Mowa o aluminiowej patelni do naleśników, której można używać na wszystkich typach kuchenek z wyjątkiem tych indukcyjnych. Grubość dna to 2,5 mm, zaś średnica aż 25 cm. I tym razem cena nie jest wygórowana i wynosi 29,99 zł.

Jeśli zaopatrzymy się już w sprzęty, dzięki którym szybciej, taniej i smaczniej przygotujemy kulinarne specjały, nie sposób obejść się także bez opakowań, w których przyrządzone dania można przechowywać. Te w Lidlu dostępne są w dwóch różnej wielkości zestawach do wyboru. Każdy z nich kosztuje tylko 14,99 zł. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lidl
lidl.pl; W Lidlu w pierwszą niedzielę handlową niewiarygodne przeceny

Promocje w Lidlu - ten artykuł będzie pasował do każdej z kuchenek

Warte zakupu są także patelnie, które tym razem wykorzystać można także na kuchenkach indukcyjnych. W Lidlu pojawiły się cztery opcje gabarytowe - dostępne średnice to 20 cm, 24 i 26 cm oraz 28 cm. Najtańsza kosztuje 29,99 zł, a największa o 20 zło więcej. 

Producent Bergner zapewnia, że każda z nich wyposażona jest w miękki i ułatwiający smażenie uchwyt i system szybkiego naprowadzania ciepła, a ponadto wykonane są z wysokiej jakości tłoczonego aluminium. Nie ma zatem ryzyka, że posłużą w kuchni jedynie kilka miesięcy. 

Wskazane produkty dostępne są w sklepach sieci Lidl od poniedziałku, 22. stycznia. Warto zatem uwzględnić w planach szybsze zakupy, by w niedzielę handlową nie narazić się na tłumy i braki w dostępności. 

Lidl
lidl.pl; W Lidlu w pierwszą niedzielę handlową niewiarygodne przeceny

 

Tagi: Lidl zakupy