Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Okazje w Biedronce. Zauważyliśmy cenę żelazka i aż usiedliśmy
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 21.01.2024 17:40

Okazje w Biedronce. Zauważyliśmy cenę żelazka i aż usiedliśmy

Biedronka
Marek BAZAK/East News, biedronka.pl/ Okazje tygodnia w Biedronce ścięły nas z nóg

Na kolejny tydzień Biedronka naprawdę przygotowała wywrotowe oferty. Znajdziemy promocje na artykuły domowe, pielęgnacyjne, kuchenne, dodatki do samochodu, zabawki dla dzieci i wiele innych. Wybraliśmy nasze ulubione zniżki, zwłaszcza zaskoczyła nas cena żelazka!

Cotygodniowe gazetki Biedronki

Biedronka regularnie przygotowuje gazetki promocyjne, które są dostępne dla klientów online oraz w formie drukowanej. Prezentują one aktualne oferty, obniżki cen, a także promocje na wybrane produkty. Biedronka słynie z atrakcyjnych rabatów i czasami oferuje znaczne zniżki na szeroki asortyment towarów.

W gazetkach Biedronki można znaleźć różnorodne promocje obejmujące artykuły spożywcze, produkty świeże, kosmetyki, produkty gospodarstwa domowego i wiele innych. Klienci często korzystają z okazji, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach. To sprawia, że sieć ta jest popularnym miejscem zakupów, ciesząc się uznaniem klientów poszukujących atrakcyjnych ofert i korzystnych cen.

Biedronka reklamowała się w Klanie. Tyle zapłacili bohaterowie za spore zakupy dla całej rodziny w 2004 roku

Nowe promocje w Biedronce

Na tydzień pomiędzy 22 stycznia a 3 lutego Biedronka przygotowała fantastyczne oferty. Znajdziemy w niej artykuły zarówno do domu, takie jak meble, wagi, a także całe wyposażenie potrzebne w toalecie: ręczniki, dywaniki, dozowniki na mydło, szczotki WC, wieszaki, haczyki. Sklep dodał również wiele opcji z akcesoriów pielęgnacyjnych.

Nasze ulubione to z pewnością elementy do stylizacji włosów. W przyszłym tygodniu już za 39,99 zł kupimy suszarkę, lokówkę albo lusterko z podświetleniem.

Oferta Biedronki
Oferta Biedronki (fot. Biedronka)

W tej samej cenie dostępny jest także wodoodporny trymer damski z golarką. Są również opcje dla mężczyzn: maszynka do strzyżenia albo wodoodporny trymer męski. Kosztują podobne 39,99 zł. 

Oferta Biedronki
Oferta Biedronki (fot. Biedronka)

Mężczyźni znajdą też cały zestaw pielęgnacyjny z grzebieniem, pęsetą, nożyczkami do usuwania włosów z nosa i uszu lub obcinaczką do paznokci za 9,99 zł. Za 29,99 zł w zestawach dostępne są nożyczki do włosów w etui, cążki do paznokci, szczotka i nożyczki do brody oraz 10-elementowy zestaw do manicure.

Oferta Biedronki
Oferta Biedronki (fot. Biedronka)

Żelazko z Biedronki w świetnej cenie

Jak co tydzień Biedronka przygotowuje też oferty odzieżowe. Do wyboru mamy termiczne koszulki i legginsy za 24,99 zł. Dostępne są piżamy za 34,99 zł za komplet, bluzy i spodnie dresowe za 34,99 zł za sztukę lub parę oraz damskie t-shirty i legginsy za 17,99 zł.  

Oferta Biedronki
Oferta Biedronki (fot. Biedronka)

W gazetce znajdziemy też fantastyczną ofertę produktu do prasowania tych ubrań. W Biedronce kupimy teraz żelazko parowe ze stopą z nieprzywierającą powłoką. Posiada opcję prasowania w pionie i ma regulację mocy pary. Żelazko marki Hoffen kosztuje zawrotne 49,99 zł.

Oferta Biedronki
Oferta Biedronki (fot. Biedronka)

Źródło: gazetka Biedronki 22.01-03.02

Tagi: Biedronka