Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Monika Richardson ponownie stanie na ślubnym kobiercu? Gwiazda zdradziła swoje plany

15 Lutego 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Monika Richardson w najnowszym wywiadzie opowiedziała o relacji ze swoim najnowszym ukochanym, Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka zdradziła, czy planuje ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Monika Richardson rozważa czwarty ślub? Jasno dała do zrozumienia

Monika Richardson to popularna dziennikarka, która w życiu prywatnym nie może pochwalić się tak dużym szczęściem, jak podczas budowania swojej kariery. Dziennikarka trzykrotnie wychodziła za mąż i, jak dotąd, trzykrotnie się rozstawała.

W latach 1995-2000 była żoną amerykańskiego podróżnika, Willa Richardsona, a już w 2001 roku, zaledwie rok po rozwodzie, wzięła ślub ze Szkotem Jaimem Malcolmem. Najgłośniejszym jak dotąd małżeństwem dziennikarki było to ze Zbigniewem Zamachowskim, który dla niej porzucił żonę i dzieci.

Mimo ogromnych deklaracji i kosztów, jakie aktor poniósł, aby związać się z Moniką Richardson, relacja ta nie przetrwała próby czasu. Choć była prowadząca "Pytania na Śniadanie" rozstała się z aktorem w 2021 roku. to para nadal formalnie jest małżeństwem.

Dziennikarka nie zraża się jednak miłosnymi niepowodzeniami i już kilka miesięcy po rozstaniu z aktorem odnalazła kolejną drugą połówkę w postaci Konrada Wojterkowskiego. Monika wielokrotnie mówiła o ewentualnym ślubie z ukochanym, ale pozostawała dość sceptyczna. Jak sama wyznaje "nigdy nie należy mówić nigdy".

- Nie mam jakichś szczególnych ambicji w tym kierunku, wydaje mi się, że trzykrotne stawanie na ślubnym kobiercu to jest niezła statystyka jak na nasz piękny kraj - zażartowała dziennikarka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Monika Richardson nie planuje ponownego zamążpójścia

W najnowszym wywiadzie była gwiazd TVP ponownie poruszyła temat ewentualnego zamążpójścia. Dziennikarka przyznała, że relacja z ukochanym to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale świetnie się dogaduje z partnerem, choć "nie było żadnego pioruna".

- Po trzech prawie rozwodach trudno mówić, że coś jest zawsze, albo, że coś jest nigdy. My naprawdę poczuliśmy taką pokrewność dusz od momentu, kiedy się spotkaliśmy i poznaliśmy. Może nie było żadnego pioruna, ale na pewno było przekonanie, że jest to człowiek dla mnie chodzący po ziemi i myślę, że on miał podobne odczucia - powiedziała Monika Richardson .

Choć ich związek trwa już dwa lata, to dziennikarka na pytania o ślub wciąż odpowiada wymijająco, podkreślając, że "jest bardzo losowi wdzięczna za tę miłość". Wydaje się więc, że zakochani na razie nie biorą pod uwagę zalegalizowania swojego związku... nie wiadomo również, czy Monika Richardson podjęła jakieś kroki, aby formalnie uwolnić się od Zbigniewa Zamachowskiego .

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]