Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski stracił dom. Zaskakujące słowa: "Jest miejsce na rozwód"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.04.2023 19:07

Michał Wiśniewski stracił dom. Zaskakujące słowa: "Jest miejsce na rozwód"

Michał Wiśniewski
kadr z kanału YouTube @Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski stracił dom w podwarszawskiej Magdalence, ale aktualnie zajmuje się budową swojej nowej posiadłości. Przedsięwzięcie będzie można oglądać na autorskim kanale piosenkarza w serwisie YouTube. By zachęcić przyszłych widzów, lider Ich Troje postanowił o sobie przypomnieć i poruszył w mediach dwa ważne tematy. Pierwszym jest powód utraty ukochanego willi, drugim zaś… rozwód ze swoją piątą żoną. Kochliwy gwiazdor przedstawił Poli Wiśniewskiej jeden warunek. 

Premiera "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" już 30 kwietnia

Michał Wiśniewski przez kilka lat z dumą dzierżył berło króla polskiej piosenki. Kulisy jego życia transmitowano (czasem nawet na żywo) w telewizji w programie "Jestem, jaki jestem". Czy po latach codzienność artysty wygląda inaczej? O tym przekonają się widzowie jego internetowego programu, w którym przedstawi swoją liczną familię i aktualną żonę, Polę Wiśniewską. 

Michał Wiśniewski nie skupi się na rodzinnych perypetiach, a na budowie swojego nowego domu. Zmagania celebryty z pewnością będą obfitowały w wiele przygód, jednak należy zadać podstawowe pytanie - dlaczego gwiazdor musi budować nowy dom? Odpowiedzi udzielił sam zainteresowany. W swoim stylu…

Niecodzienna wpadka w TVP Info, wszystko poszło na żywo. Widzowie nie mieli tego usłyszeć

Michał Wiśniewski stracił dom. Ujawnił, dlaczego

- Dlaczego buduję nowy dom? Bo straciłem stary. Magdalenka nie jest już moim domem, choć mam nadzieję, że będzie dalej stać, kiedy się wyprowadzimy. Nie mam zamiaru go podpalić na końcu. Podnosiłem się przez pięć lat. I podniosę się zacnie. Dziesiąty potomek w drodze dla naszej rodziny! Nasz wspólny dom jest tak mądrze skonstruowany, że jest w nim przestrzeń na pracę, na dzieci, na część wspólną i na rozwód. Żartuję - zapowiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z AKPA. 

Michał Wiśniewski pokusił się na pewną refleksję dotyczącą gabarytów nowej rezydencji. Zrobił to nie bez powodu - metraż miał według nieco istotne znaczenie dla powodzenia jego poprzedniego małżeństwa. 

- Zawsze powtarzaliśmy z Dominiką, że mała przestrzeń służyła naszemu małżeństwu, a duża przestrzeń nie służyła moim poprzednim małżeństwom, dlatego, że rzadko się spotykaliśmy. Zawsze to był dom pełen ludzi, często obcych. Teraz będzie inaczej. Budujemy się w przepięknym miejscu, w okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Poznałem już niektórych sąsiadów, też zacnych. Pytanie czy dotrzemy do mety, bo z domem jest jak z rajdem. Wyścig kończy się na mecie. Niekoniecznie trzeba być najszybszym - zaznaczył wokalista. 

Michał Wiśniewski o rozwodzie z Polą Wiśniewską

Michał Wiśniewski w ferworze szczerych wyznań podzielił się także radą, jaką zadedykował swojej nowej lubej. Kochliwy artysta snuje wizje, jakoby miała niepowtarzalną szansę zostania jego ostatnią żoną. Pola Wiśniewska musi jednak spełnić pewien warunek. 

- Moich cudownych żon nie zostawiałem, ale dawałem im powód do rozstania. Byłem, przyznaję niegrzecznym chłopcem, ale kreatywnie niegrzecznym. Mamy cudowne dzieci, cudowne wspomnienia, wydaje mi się, że jeżeli Pola zbierze w sobie wszystkie siły po narodzinach, to jest na dobrej drodze do bycia moją ostatnią żoną - niepokornie ogłosił Michał Wiśniewski. Jak sądzicie,  czy uda mu się zbudować nie tylko fundamenty pod nową willę, ale także stabilny związek na całe życie?

 

Źródło: AKPA