Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2023 19:13

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę

Michał Piróg, Kuba Wojewódzki
KAPiF

Michał Piróg włączył się do konfliktu, który rozpętał się między gwiazdami TVN - Kubą Wojewódzkim a Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak. Jego słowa mogły sprawić, że znów między panami zaiskrzy. To nie pierwszy raz.

Kuba Wojewódzki na wojnie z gwiazdami TVN

Kuba Wojewódzki niedawno zarzucił brak lojalności Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak. Chodziło o moment, w którym rozstawał się z “Mam Talent”, a dokładniej to, że obie panie nie ruszyły za nim w ramach protestu. 

- Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią - komentowała Małgorzata Foremniak. 

- Drogi Kubo. O twoim odejściu z programu "Mam Talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się, chłopie, ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz - twierdziła Agnieszka Chylińska.

Obie gwiazdy stwierdziły, że nie chcą również pojawiać się w programie satyryka. Wydaje się, że Kuba Wojewódzki tylko zyskuje wrogów, zamiast ich tracić. No i ponownie staje się popularny.

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko

Michał Piróg dopiekł Kubie Wojewódzkiemu

Michał Piróg postanowił włączyć się do konwersacji i dodać swoje trzy grosze. On i Kuba Wojewódzki są w konflikcie już od wielu lat. Teraz tancerz i prezenter postanowił wymownie skomentować działania satyryka na Instagramie. 

Pod wpisem Małgorzaty Foremniak zamieścił krótki komentarz, który mówił absolutnie wszystko: “Kuba o lojalności… jednak ma jakieś poczucie humoru”. Zdaje się, że to kolejny gwóźdź do trumny ich relacji.

Michał Piróg kontra Kuba Wojewódzki. To długi konlikt

Panowie sprzeczają się już od wielu lat. Za pierwszym razem Michał Piróg sugerował, że relacja Wojewódzkiego i Kammela może nosić znamiona relacji romantycznej, co nie umknęło uwadze wściekłego prezentera. 

Ostatecznie sprawa rozeszła się po kościach, ale zdaje się, że zarówno Michał Piróg jak i Kuba Wojewódzki żywią do siebie urazę. Tomasz Kammel z tego układu został całkowicie wyłączony - przyznał jakiś czas temu, że z Wojewódzkim już nic go nie łączy.