Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Media: Magdalena Ogórek rozwodzi się z mężem
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 04.10.2021 13:03

Media: Magdalena Ogórek rozwodzi się z mężem

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
East News Jan Bielecki

Doniesienia medialne wskazują na to, że Magdalena Ogórek przechodzi właśnie trudny okres w życiu prywatnym. Znana dziennikarka Telewizji Polskiej i była kandydatka na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ma bowiem rozwodzić się z mężem. Sprawnego przebiegu procesu nie ułatwiał jej partner, który opóźniał ustalenie daty rozprawy.

Według portalu Super Express Magdalena Ogórek jest w trakcie rozwodu. Z doniesień dziennikarzy wynika, że nie będzie to łatwy proces, ponieważ partner znanej prezenterki nie ułatwia jego przebiegu. Mąż byłej kandydatki na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej utrudniał odebranie pozwu sądowego, dlatego wymiar sprawiedliwości nie mógł ustalić daty rozprawy.

Wreszcie Magdalena Ogórek doczekała się dwóch wiadomości. Dobra jest taka, że sąd wyznaczył datę rozprawy, zła – odbędzie się ona dopiero w czerwcu 2022 roku. Dziennikarze Super Expressu skontaktowali się z prezenterką Telewizji Polskiej, ta jednak zaznaczyła, że już od kilku lat nie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego.

– Od wyborów prezydenckich, konsekwentnie nie komentuję swojego życia prywatnego – oświadczyła.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Rozwód Magdaleny Ogórek ciągnie się już od wielu miesięcy?

Dziennikarze wyliczyli, że w czerwcu 2022 roku miną prawie trzy lata od złożenia wniosku o rozwód przez Magdalenę Ogórek. Prezenterka była związana z posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który w ubiegłym roku miał usłyszeć aż pięć zarzutów. W sierpniu 2020 roku pojawiła się informacja o zatrzymaniu Piotra M. Sąd miał też przychylić się do wniosku prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu w jego przypadku.

Magdalena Ogórek i jej mąż doczekali się dziecka – ich córka ma już 16 lat. Po wiadomościach o zatrzymaniu Piotra M. prezenterka Telewizji Polskiej przez długi czas wzbraniała się przed publicznym zabieraniem głosu w tej sprawie, jednak wreszcie wydała komunikat na Twitterze.

– Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby. W związku z powyższym żądam poszanowania prywatności mojej i córki, a w przypadku naruszania tejże prywatności podejmę natychmiastowe kroki prawne – napisała.

O komentarz odnośnie rozwodu i komplikacji z nim związanych dziennikarka została poproszona przez redakcję portalu Plejada, jednak również odmówiła. Warto przypomnieć, że z Magdalena Ogórek współpracuje z TVP od 2016 roku. Prowadzi takie programy jak „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „O co chodzi” oraz „Minęła dwudziesta”.

Wraz Jarosławem Jakimowiczem była kandydatka na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej prowadzi również program „W kontrze”. Ten wielokrotnie wywołał liczne kontrowersje w związku z zachowaniami aktora.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Tagi: TVP gwiazdy