Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jacek Łęski pokazał poruszające zdjęcie dziecka z wojny w Ukrainie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 23.03.2022 08:39

Jacek Łęski pokazał poruszające zdjęcie dziecka z wojny w Ukrainie

jacek łęski
TVP Info

Dziennikarz TVP, Jacek Łęski, relacjonuje zdarzenia z Ukrainy. Mąż Małgorzaty Opczowskiej pokazał zdjęcie małego chłopca, trzymającego w dłoniach coś, co jest znakiem czasów, w których przyszło mu żyć. Poruszająca fotografia.

Łęski jest drugim mężem Małgorzaty Opczowskiej. Poznali się już w TVP. W tym czasie Opczowska zdążyła rozwieść się z poprzednim partnerem, co wywołało lawinę kontrowersji.

Dziennikarz TVP, Jacek Łęski, pokazał zdjęcie chłopca z wojny w Ukrainie

Jacek Łęski jest jednym z korespondentów w Ukrainie z ramienia TVP. Reporter śledzi na bieżąco wydarzenia, jakie mają miejsce w ogarniętym wojną kraju.

Co ciekawe, pokazuje on swoje doświadczenia nie tylko w TVP i "Wiadomościach", ale część z nich rozpowszechnia w mediach społecznościowych. Ostatnio wrzucił zdjęcie ukraińskiego chłopca, które poruszyło serca komentujących.

Na fotografii znalazło się dziecko, chłopiec w wieku szkolnym, trzymający w dłoniach łuski po pociskach. Dziennikarz przedstawił go jako swojego małego przyjaciela, 8-letniego Nikitę.

- Przez dwa tygodnie mieszkał z mamą na podziemnym parkingu. Wokół Rosjanie niszczyli dzielnicę Siewiernaja Sałtowka. Teraz przenieśli się do centrum, do starego domu z solidną piwnicą - pisał Łęski.

- Nikita może tu jeździć po długim korytarzu na hulajnodze. Czasem wychodzi z mamą i z psem na dwór. Dzisiaj przyniósł łuski nazbierane pod rosyjskim konsulatem - podsumował.

Dzieciństwo Nikity wypełnią właśnie takie obrazy i zbieranie łusek. To zupełnie co innego, niż doświadczyli w ostatnich latach Polacy, którzy mogli spokojnie wychowywać swoje dzieci.

Sam Łęski zapewne zastanawiał się i porównywał tę sytuację do tej, której doświadcza jego przybrany syn. Dziennikarz TVP wychowuje wspólnie z Małgorzatą Opczowską dziecko z jej poprzedniego związku, 8-letniego Maksymiliana. Czy sytuacja Nikity uderzyła w niego również z tego względu?

jacek łęski dziennikarz tvp mąż małgorzaty opczowskiej
Instagram/jacekleski

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl