Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mąż Bogumiły Wander w bolesnych słowach o swojej relacji z żoną: "Nie ma mnie już w jej życiu"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.05.2022 09:48

Mąż Bogumiły Wander w bolesnych słowach o swojej relacji z żoną: "Nie ma mnie już w jej życiu"

Bogumiła Wander
Tricolors/East News

Bogumiła Wander zmaga się z chorobą alzheimera i od kilku lat przebywa w ośrodku opieki. Jej mąż Krzysztof Baranowski, wyznał w najnowszym wywiadzie, jak wyglądają obecnie jego relacje z ukochaną.

Podczas wyjątkowo szczerej rozmowy padły bardzo bolesne słowa. Dziennikarz ma świadomość, że nigdy nie będzie już w stanie zrozumieć swojej żony.

Choroba Bogumiły Wander

Bogumiła Wander to niewątpliwie legenda Telewizji Polskiej. Swoją karierę w państwowym medium dziennikarka i prezenterka rozpoczęła już w 1965 r. i z przerwami kontynuowała ją aż do 2003 r.

Przez ten czas widzowie pokochali ją z całego serca, a codzienna obecność w ich domach sprawiła, że Bogumiłę Wander traktowano niemal jak członka rodziny. Nic dziwnego, że po zakończeniu jej kariery, wciąż mówi się o niej w mediach.

W 2005 r. gwiazda wyszła za znanego żeglarza i dziennikarza Krzysztofa Baranowskiego. Oboje często uświetniali swoją obecnością branżowe imprezy. Niestety, w 2020 r. ogłoszono bardzo przykre informacje.

Bogumiła Wander zapadła na chorobę alzheimera. W związku z tym, że wymagała stałej i fachowej opieki, zadecydowano o przeniesieniu jej do podwarszawskiego domu opieki. Mąż stale odwiedza swoją ukochaną, niestety kontakt z nią jest bardzo utrudniony.

"Inny świat"

Jak wyznał w wywiadzie z "Vivą", cytowanym przez WP Krzysztof Baranowski, nie ma już linii porozumienia między nim a jego żoną. Prezenterka ma mówić językiem, "który trudno zrozumieć".

- Fizycznie się trzyma, ale psychicznie przebywa w innym świecie. I na szczęście nie zdaje sobie z tego sprawy, w jakim - wyjawił mężczyzna.

Baranowski twierdzi, że w związku z tym, że ciężki stan jego żony utrzymuje się już od kilku lat, zdążył pogodzić się z tego rodzaju relacjami z ukochaną. Ma świadomość, że wszystko, co może dla niej zrobić, to po prostu trwać przy niej.

- Nie ma mniej już w jej życiu, choć może zostałem we wspomnieniach - powiedział.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: wp.pl