Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Marzena Rogalska odpowiada na post Snoop Dogga. Dziennikarce puściły nerwy
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 17.08.2022 09:10

Marzena Rogalska odpowiada na post Snoop Dogga. Dziennikarce puściły nerwy

Marzena Rogalska
Paweł Wodzyński/East Nedws/screen z youtube.com)

Ostatnio na tapecie znów jest pamiętna wpadka z "Pytania na śniadanie" z nieudaną sztuczką pana Ząbka. Wszystko za sprawą amerykańskiego rapera, Snoop Dogga, który w mediach społecznościowych zamieścił nagranie z tego odcinka i je obśmiał. Marzena Rogalska, która ucierpiała na tym triku zareagowała na ten post.

Snoop Dogg przypomniał wpadkę z "Pytania na śniadanie"

Od kilku dni w mediach znów mówi się o pamiętnej wpadce z "Pytania na śniadanie" z 2016 roku. Gościem programu był magik pan Ząbek, który na wizji chciał zaprezentować jedną ze swoich sztuczek. Na blacie stały trzy papierowe torby, a w jednej ukryty był ustawiony pionowo gwóźdź. Marzena Rogalska miała uderzyć płaską dłonią w wybraną przez siebie torbę. Pech chciał, że trafiła na tę z ostrym narzędziem, które wbiło się jej w rękę. Prezenterka zaczęła krzyczeć z bólu, a program natychmiast przerwano.

Cała sytuacja była kuriozalna. Krzyk prezenterki odebrano jako żart i nikt nie chciał wierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. Media zaczęły rozpisywać się o "zabawnej wpadce" w śniadaniówce aż w końcu Marzena Rogalska musiała zaprezentować zabandażowaną dłoń, żeby wszyscy uwierzyli, że rzeczywiście ucierpiała podczas sztuczki.

Marzena Rogalska reaguje na wpis Snoop Dogga

Post rapera odbił się szerokim echem w polskich mediach. Tomasz Kammel, który był świadkiem całego zdarzenia zamieścił nawet komentarz pod filmikiem na profilu Snoop Dogga. W końcu głos zabrała także główna bohaterka wpadki. Marzena Rogalska na swoim instastory zmieściła kilka zdań komentujących całą sytuację.

Nikogo chyba nie dziwi, że wspomniana wpadka w programie na żywo nie należy do najmilszych chwil byłej gospodyni programu. Dziennikarka zresztą sama przyznała, że nie lubi wracać do nieudanej sztuczki.

"Raper o milionowych zasięgach wrzucił u siebie wideo, które ani trochę nie jest dla mnie zabawne. Mam prośbę, abyście nie wysyłali mi tego filmu. Bo zbyt dobrze go pamiętam, chociaż od tamtej pory minęło sześć lat. Przy okazji odpowiedzcie sobie na pytanie - czy naprawdę chcielibyście, aby ktoś przypominał wam wypadek, o którym nie chcecie pamiętać?"

Marzena Rogalska reaguje na post Snoop Dogga
Marzena Rogalska odniosła się do posta Snoop Dogga, który przypomniał wpadkę z "Pytania na śniadanie". (screen z instagram.com/marzena_rogalska/)

Artykuły polecane przez Goniec.pl: