Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Marta Manowska dostała nowy program w TVP. Wystąpi w zupełnie nowej roli
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.09.2022 20:21

Marta Manowska dostała nowy program w TVP. Wystąpi w zupełnie nowej roli

manowska
Pawel Wodzynski/East News

Marta Manowska została niespodziewanie odsunięta od prowadzenia „The Voice Senior” i na korytarzach Telewizji Polskiej szeptano o tym, ze nie należy ona do ulubienic prezesa Jacka Kurskiego. Pod znakiem zapytania stawiano dalszą karierę uśmiechniętej prezenterki. Gdy pojawiła się informacja, że poprowadzi zupełnie nowy format, wszyscy byli w szoku. Tym bardziej że nie będzie to kolejny program o poszukiwaniu miłości.

Marta Manowska miała mieć "pod górkę"

Cierpliwość popłaca. Takie wnioski można wyciągnąć, gdy spojrzymy na dotychczasową karierę Marty Manowskiej w telewizji. Gdy producenci zrezygnowali z niej w muzycznym talent-show, dziennikarka nie odniosła się do tego w mediach. Wykazała powściągliwość w oczekiwaniu na dalszy rozwój wydarzeń. Okazało się, że nie będzie tak źle, jak wielu zakładało.

Obawiano się, że jedna z wypowiedzi ulubienicy emerytów, w której jasno deklaruje poparcie dla społeczności LGBT+, zamknie jej drzwi przed kolejnymi sukcesami w publicznej telewizji. Zaufany informator portalu Pomponik donosił niedawno o tym, jak Manowską widzą jej koledzy po fachu.

– Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że […] praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku – przekazywało źródło portalu Pomponik.

Marta Manowska w nowym programie

Chociaż niektórzy postawili już na Manowskiej krzyżyk, było to absolutnie błędne założenie. Zobaczymy ją nie tylko w nowych sezonach „Sanatorium miłości” i „Rolnik szuka żony”, ale także w całkowicie autorskim wydaniu. Będzie to program, który połączy pracę z jej pasją.

Marta Manowska uwielbia podróżować. Gdy tylko ma kilka wolnych chwil, rusza na piesze, górskie wędrówki. Na jej profilu instagramowym jest całe mnóstwo kadrów z takich wypraw, które wymagają nie tylko kondycji, ale także prawdziwego uwielbienia bliskiego kontaktu z naturą.

„Korona Gór Polski” to nowy cykl, który będzie emitowany na antenie TVP HD. Manowska zadebiutuje w roli niestrudzonej wędrowniczki, która spenetruje tajemnicze zakątki polskich gór. Spakuje walizki i wyruszy zwiedzać nasz kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zakątków, a z pewnością nie wszystkie z nich będą znane nawet najbardziej zagorzałym turystom.

– Zdobędziemy najpiękniejsze i najciekawsze szczyty Polski, odkryjemy południe kraju, poznamy miejscowe historie i lokalne specjały – czytamy w opisie programu.

Jeszcze niedawno Manowska zarzekała się, że nie wyobraża sobie życia z dala od miejskiego zgiełku. Program dla poszukujących rolników, jak sama nazwa wskazuje, nie jest kręcony w Warszawie, więc Manowska miała okazję poznać również inne rejony ojczyzny.

To wystarczyło, by jej poglądy na temat ulubionego miejsca zamieszkania uległy diametralnej zmianie. Aktualnie mieszka w skromnym domku z czerwonej cegły, a jej życie jest pełne wiejskich atrakcji i przyjemności na łonie natury. Na swoim koncie instagramowym co rusz publikuje kadry z wypoczynku na hamaku, piekąc tradycyjny chleb lub pokazując szereg innych rozrywek wokół jej nowego, sielskiego ogrodu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: